Új hozzászólás Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz Bikeman #338 üzenetére


    Fenet nem. :)
    Csak ovatosan es lassan kell haladni :)
    Nem ettol mennek szet a golyalabak. :)
    (Nalam inkabb azert, mert lefutottak mar boven az idejuket - elmeletileg 100-110e km-t birnak, enyimben van ~150e, meg bonuszkent pesten hasznalom).

    Albeaval nekem a kovetkezo tapasztalataim voltak - de tuti biztos, hogy egyedi eset volt, de mindenesetre ezert nem lesz soha kompjuterek altal vezerelt kocsim.
    Szoval, futomu az jonak mondhato, teny, hogy eleg billegoske nagy sebessegnel, de varosi hasznalatra mondhatni pont jo, autopalyan meg ha betartod a szabalyokat fel sem tunik, hogy billeg. :)
    En 1.6-ossal szerelt Albeat nyuztam 3-4 honapig, nos, ami viszont a parajelenseg volt, az _CSAK_ elozeskor jott elo. Szoval, fosszilis szar citronal megszokott modon, lenduletbol elozes, de hat van benne fini kis porgos olasz motorka, sz'al erkezek, szembol senki, vissza egyet, padlo, erre komputer ugy dont, hogy a motor most nem jo es leallitja a motort. Fasza. (Kiprobaltam ures uton ez utan a majdnem meghaltunk mutatvany utan, stabilan produkalta a gep, akar 2-esben valo gyokketozes, vissza 1 padlogaz hatasara is - szerviz szerint semmi baja).
    Amugy nem rossz kocsi, csak ne akarjal elozni vele. :)

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Új hozzászólás Aktív témák