Új hozzászólás Aktív témák

  • magic7

    tag

    Wagon-R+ van nekem 5 éve, ez a 2. wagon 2 éves. Maga az autó eddig kitűnőre vizsgázott, bár az űlések lehetnének sokkal kényelmesebbek. Amit viszont javaslok mindenkinek, ha Erdélybe mentek, előtte akinek van assistant kártyája nézzen jól utána mikor és kinek jelezheti a meghibásodást ! Nekem beszorult egy kavics a kiegyensúlyozásra felragasztott ólomsúlyba, de ezt akkor ott nem tudhadtam, mivel emiatt dübögött a kocsi, nem mertem vele folytatni az utat és felhívtam a kártyán megadott segélyhívószámot. Azzal hajtottak el udvariasan, hogy nem él a szolgáltatás Erdélyben. Annak ellenére állította ezt a tag, hogy a kártyán Románia is fel van tüntetve. Itthon a Suzuki honlapon ha megnézitek nincsen elérhetősége a cégnek, csak valami postafiók. Tehát külföldről semmi esélyed kommunikálni velük ! Itthon írtam emilt valami górénak (ha kell meg tudom mondani pontosan kinek), ennek már 2 hónapja és válasz sehol. Na ezt nevezem én ügyfélcentrikusságnak. Annyit viszont el kell ismerni, hogy a szalonokban viszont télleg gondoskodnak többnyire teljes gőzzel ez ügyfélről, legalább is Debrecenben igen.

    Óvodában elhangzott:'' ne rosszalkodj kisfiam, mert elvisz a Májkel Dzsekszon bácsi ! ''

Új hozzászólás Aktív témák