Új hozzászólás Aktív témák

  • Raptus

    tag

    Nekem egy literes 97-es Swift-em van. Fél évig ki sem próbáltam, hogy mennyit megy. Mindig öt liter alatt volt a fogyasztásom. Aztán egyszer elmentem egy Suzuki találkozóra, ahol beneveztem a gyorsasági szlalomra és elkapott a gépszíj. Utánna vettem direktszűrőt, sportgyertyát, és tapostam is neki elég sűrűn. A vége valahol 170 felett volt óra szerint és negyedikben még rendesen megnyúlt a szekér. Volt is nagy csodálkozás, amikor pl. a VW Polo 1.4 nem akart elviselni előzésnél. Az már más kérdés, hogy ez eléggé tönkre is tette a motort. És alapból a futómű sem támogatja a sportos vezetést, de arra sosem volt elég pénzem, hogy megültessem, meg akkor már jött volna a sportdob, meg az alufelni és anyagilag...hmm. Sajnos Suzuki tulajdonosoknak el kell viselni, hogy sosem fogják őket autósszámba venni. Még a 20 éves Corsa-sok is nagyobb megbecsülésnek örvendenek, mint mi. Pedig nagyon megy az autó, ha akarjuk, és a fenntartása potom pénz, mert kifejezetten üzembiztos. Talán az új Swift változtat ezen a lenézettségen.

    Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

Új hozzászólás Aktív témák