Új hozzászólás Aktív témák

  • Raptus

    tag

    válasz as_Rock #3317 üzenetére

    Én is pontosan így gondolom. Persze azért az érem másik oldala, hogy javarészt én is mindig rohanok, ezt mutatja ez elmúlt 8 hónapban bezsákolt 10 büntetőpontom (3 gyorshajtás és egy előzni tilos tábla figyelmen kívül hagyása). Sajnos sokkal türelmetlenebbül vezetek és sokkal kevésbé tolerálom azokat, akiknek a biztonságos vezetés lassabb haladást jelent, mint nekem. Ez az én hibám is. De a vérnyomásom jogosan emelkedik, ha valaki úgy kanyarodik balra, hogy egészen jobbra húzódik, vagy nem megy be a kereszteződésbe annyira, hogy a többiek el tudjanak menni mellette jobbról. És nem értem azt sem, hogy ha a négysávos városi úton 70-nel lehet menni, akkor miért megy a belső sávban ötvennel, miközben a külsőben a busz is annyival megy. Így aztán nem tudok hetvennel haladni, pedig lehetne. A magyar vezetési kultúra egyébként is hagy maga után némi kívánni valót. Sokan az én ''cégesautós'' kasztomat is gyűlölik, és jogosan, hiszen a céges járművel közlekedők morálja egészen más. Saját autómmal ügyelek a fogyasztásra, a kátyukra, stb., a cégessel nem annyira.

    Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

Új hozzászólás Aktív témák