Új hozzászólás Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz divot #442 üzenetére

    Megmondom mi vele a gaz (mondjuk Logan utan neked is fel fog tunni). Picike.
    A VTR-el meg az a nagy gaz, hogy hiaba van benne ~100 lovas 1.6-os motor, nagyon nem erogep (1.4-es karbis BX-el otthagyom a francba). Ennek oka az, hogy nehez mint a bun. Teny, jo a torestesztje. :) Szoval, ha csak maszkalni akarsz vele, akkor tokeletes, de ha esetleg egy nagybevasarlast is le akarsz vele tudni, akkor mar gondban leszel. Raadasul vezetni sem kellemes. Mondom, inkabb C3. Viccen kivul: a meret a lenyeg :) A C2 meg nagyon pindurka meg nekem is (pedig en aztan eleg apro vagyok a ~170 centimmel :DDD).


    C4-rol meg az a velemenyem, hogy fasza, kar hogy nem hidros. Mondjuk ennyire bena valtot meg citromban nem lattam... akad, log, mondjuk lehet vele egyutt elni, de ha azt mondom, hogy a 15 eves BX-ben jobb a valto, akkor azt hiszem elmondtam mindent - pedig az is mar akad, log. Ez egyertelmuen rudazat hiba, szoval C4-et egyelore nem ajanlom senkinek sem... 1-2 ev mulva talan ezt kinovi :))
    A masik az a kasztni merevsege, ami nem volt szamomra tul bizalomgerjeszto. Jobban tekeredik mint a sajat citromom, pedig majd 300 kiloval nehezebb a gep. (A BX-em 900 kilos oszt jovan :))



    [Szerkesztve]

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Új hozzászólás Aktív témák