Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Kornel #30060 üzenetére

    Elmondom, hogy én úgy szoktam vezetni, hogy nem az előttem haladó autót bámulom, hanem az az előttit, vagy, ha látom 2-vel előttit, így simán le tudok reagálni egy vészfékezést, legtöbb esetben még arra is futja, hogy közben visszaváltsak és motorfékkel rásegítsek. Télen meg kb mindig motorfékkel is lassítok. (20 éve vezetek, de még koccanásom sem volt kopkopkop)
    Persze kilép eléd valaki akkor satu, de akkor meg kb mindegy is. Egyre több dolog van amúgy ami elkényelmesíti a sofőrt, nem azt mondom, hogy rossz dolog, az ABS, meg a menetstabilizátor és engem is mentett már meg a biztonsági öv.
    A legújabb autók ABS-e már biztos kenterbe ver, de elég kevés új autó van az utakon és régi autóknál azért még volt baj.
    Olcsóbb autóknál még ma is elég ügyetlen tud lenni, mert olcsóbb, régebbi technológia van beépítve.
    Végezetül meg hiába van ABS, ha 10 éves 2 mm-es kínai gumikkal közlekednek emberek :W
    Akkor már többre megy az ember egy minőségi gumival ABS nélkül.
    Persze egy modern ABS+ jó gumi a tuti, főleg, ha anyám, vagy a csajom vezet:D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák