Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Kornel #30053 üzenetére

    dolgoztam kint 10 évet az Alpokban, hát ott az ABS-t a hajadra kenheted, mert nem tudsz vele megállni,
    amúgy igen arra való, hogy tudjál irányítani is miközben fékezel, de rutinnal ez megoldható;)
    A modern autókban lévő ABS már biztos jobb, de az elsők még nem voltak a helyzet magaslatán A vectraban pl jobb lett volna, ha nem rakják bele, mert télen nagyon béna volt
    Krisztián: de pont az volt a téma, hogy beléd csúszik meg nem tud megállni elötted, nem arról, hogy nem tud kikerülni fékezve
    Studi: mondjuk nagyobb tömegű autóval nem próbáltam a no ABS-t, de pl a 99-es honda civicből nekem egyáltalán nem hiányzott, azt simán tudom irányítani vész fékezve is
    Egyébként nagyobb sebességnél meg már nem is jó elfordítani a kormányt, mert abból nagyobb baj lesz, ha meg megfékezted a fékerőt csökkentve simán lehet irányítani is.
    Mondjuk nekem az első 3 autómba nem volt ABS, fater civicjével kellett már párszor vész fékeznem Bp-en de nem éreztem hiányát, nagyobb sebességnél lehet észrevenném, de ott meg már nem célszerű elfogatni a kormányt

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák