Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz Throme #100522 üzenetére

    Igen gyakorolni kell, de ha a vázban sem és az obiban sincs stabi, akkor este gyenge fényben már elég necces mozgó témát fotózni...
    Állványt nem használok mivel egyfolytában mozgok, nem vagyok lesben ülős típus, inkább én magam addig megyek míg megtalálom a vadonban a témát, olyankor meg nincs idő már állványt beállítgatni vízszintezni.
    Volt egy Sony a6400-am de azt eladtam 1 éve, de abban se volt stabi, így naplemente után már nem nagyon volt használható mikor a fűben guggolva mászva próbáltam videózni. (obiban sem volt stabi, régi vintage obim volt csak hozzá...)
    Sony-hoz meg még drágábbak az obik, ezért is adtam el. Igaz képminőségre azért rávert a GH4-re. De a Sony vonalat elengedtem a jelenlegi árak mellett...
    Most legolcsóbb megoldásnak egy GH4+100-300 mk2 tűnik a legjobb megoldásnak.
    Később meg majd egy G9-re leváltom ha jobban állok anyagilag, vagy egy GH6-ra :DDD
    Állvány helyett lehet veszek majd egy használt gimbal-t bár nem tudom 300 (600) mm-en mennyire használható egy gimbalos videózás... Illetve macerás a vadonban. Főleg hogy sokszor biciklivel tolom mert nagy területeket járok be. :D

    aginor
    MK2-est tervezem, mivel 1-est se nagyon kapni olcsóbban, az időjárás állóság meg jól jön, szeretek esőben fotózni videózni :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák