Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz Ijk #75803 üzenetére

    Ahogy en nezegettem nemreg, amik mar nem az "eldobos" kategoriaba tartoznak, azok boven a 7-800k kategoria.
    A Niu cegnek van tobb olyan robogoja also kategoriaban ami mar hasznalhato es eleg sokat eladtak belole Europaban, de azok is 6-700e-tol kezdodnek.

    En tovabbra is a Super Soco-ra vagyok "raizgulva" elektromos robogo/motor teren [link]
    Arban nem igazan ugrik ki a tobbi normalisabb elektromos jarmu kozul es eleg sok pozitivuma is van.
    A legnagyobb (tudom, jopar kinai robogo is tudja), az egyszeruen kiveheto akksi, amit akar melohelyre is beviszel feltolteni, vagy este a lakasba, ha nem kertes hazban laksz.

    Csomagtartot kb mindegyikre erdemes rakni, mert altalaban nem rendelkeznek tul nagy ules alatti csomagtartoval.

    Eleg sok teszt keszult mostanaban az itthon kaphato elektromos robogok/motorokrol, erdemes rakeresgetni youtube-on vagy onroad-on.

    Szerk: a suly es sebesseg miatt nem aggodnek. Siman tudja tartani a tempot, emelkedon is, mivel sokkal nyomatekosabb mint egy benzinmotor. Amit latsz 45km/h vegsebesseget, azt ne vedd szentirasnak mert a szabalyozas miatt annyi. Mindegyikben van "sport" mod, amikor ezt kikapcsolja es kb 60-70km/h korulre modosul, igaz akkor a megteheto tavolsag se a gyari adat lesz. De napi 20-30km-el szamolva nagyjabol egyikkel se lenne gond hogy lemerul alattad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák