Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz baluka26 #20266 üzenetére

    nekem soha nem tetszett... élőben mondjuk láttam a bödőcs-badár párost, ők jól előadták magukat, csak utána x részen keresztül a tv-ben bödőcsnek ugyanazok a poénjai visszajöttek, amiket élő előadáson már lenyomtak...

    valahogy a szereplők egyre nagyobb részét nem akarja bevenni a gyomrom: mindig ugyanaz megy... egyikük folyamatosan és céltalanul káromkodik, már-már idegesítően... (1-2 jó időben beejtett káromkodás még lehet vicces, de egy idő után már idegesítő, ha másról sem szól az előadás) a témák nagy része is főleg az önfényezésről szól meg egyes kisebbségek (romák, nyugdíjasok, hajléktalanok, aluliskolázottak) fikázásáról és hasonlók... pár kulturáltabb figura van csak, akin lehet mosolyogni, egyébként meg fapofával végigülöm az egészet... pedig próbálkoztam már párszor cefrével rásegíteni, de úgy sem lett vicces sajnos...

    egyik nap mondtam épp barátnőmnek, akinek hasonló a véleménye, hogy a lart pour lart társulat mennyivel viccesebb volt: nem káromkodtak, senkire nézve nem volt sértő, amit csináltak és vicces volt... sőt még most is az ő régi felvételeiket néztük pl szilveszterkor és még mindig sírni lehet rajtuk a röhögéstől :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák