Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    Nah, ma megmentettem magam egy agyvérzéstől, vagy egy storke-tól :D ! Szóval tegnap este beszéltem a szerelővel, elmondtam a tüneteket, erre rögtön rávágta hogy biztos gyűrűzni kell vagy fúrni is, de ha mégsem akkor nem tud nekem injektoroshoz mérőműszert találni, így irány a márkaszerviz :W ! Kicsit zavaros volt hogy most fúratni akarja a motort és még szervizbe is küldeni, közben elmondta hogy 7-8k egy dugó, és a munkadíj ennél drágább (kösz, megnyugtatsz :U ), persze mondtam neki hogy pontosan 14460km-t futott a gép, és még a fojtások is benne vannak, de ő csak a gyűrűzést hajtotta :Y . Mondom neki, jó, hétvégén elhozom, addig veszek gyertyát bele :P . Vettem NGK CPR8E-t bele, ma délután belecsavarom, erre gyújtást ráadom, fék megfog, indítógomb megnyom, és brrrüüümmmm... :DDD Semmi rángatás, húz ahogy húznia kell, minden jó most vele, szóval örülök, remélem így is marad (kopp-kopp) :R .

    ui.: Azért holnap felhívom a szerelőt hogy elbeszélgessek vele, hogy miért is akart engem megszopatni ;] !?

    ui 02.: 3725Ft-m bánja a gyertyát, de megérte :B !

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák