Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz un2112 #82096 üzenetére

    Én arra következtetésre jutottam, hogy csak olyan obik-kal lesz, lehet "dual IS" vagy "dual IS 2", amiben "power IS" van. Feltehetően a "Mega IS"-es obik nem képesek a szinkronra... Ezért is adták ki szerintem a 45-200-as és 100-300-as obiból az újat "Mega IS" helyett már "power IS"-sel, ráadásul szinte csak ez változott bennük...

    ugye a két prémium zoom-ból (12-35/2.8 és a 35-100/2.8) is kiadtak egy egy újabbat a "DUAL IS 2" miatt. mert az első kiadás "csak" a "DUAL IS"-t tudja. Tehát biztos van valami technológiai gubanc is, nem csak szoftveres.....

    Ha EZT a táblázatot, ami tartalmazza a dual IS objektíveket firmware verzió szerint, összehasonlítod ENNEK a cikknek a végével, akkor igazából látható, hogy egyelőre több objektív nem kapta meg a dual IS2-t csak a dual IS-t, mint amennyi megkapta. A listából számomra a LEICA DG NOCTICRON 42.5 mm F1.2 ASPH a legfurcsább, hiszen ez egy igazán prémium objektív a top árkategóriából. Bár az is igaz, hogy az évnek több mint a fele még hátra van, tehát jöhetnek frissítések....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák