Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #6016 üzenetére

    nem is kell csirke, hagyd a fenébe, bármilyen hús jó, persze a legjobb a csmell, mert magas a fehérjetartalma és alacsony a zsírtartalma, de nem azon fog múlni úgysem, nem is feltétlenül a húson múlik, mert a tojás és a túró is jó, bár a tojásban ugye sok a koleszterin, a túróban meg a zsír (valaki szerint finom az alacsony zsírtartalmú túró, talán lidliben lehetett venni ilyet amiben tényleg csak néhány %, én nem szerettem, tehát nem vettem, a zsírszegény bakony is elmegy szerintem, bár abban már jóval több), de ha sikerül elhagynod a szemetet és csak ennyi hibád lesz az étrendben, akkor már biztosan jó úton haladsz majd

    ebben is igaz, írd össze, hogy miből mennyit vettél és mennyibe került
    csináld 1 hétig, az már jó minta, ha tényleg annyival drágább, 1 hetet akkor is ki lehet bírni, különben meg rá fogsz jönni, hogy nem is biztos, hogy drágább
    persze soknak tűnik amikor az ember megvesz egyszerre 5-10k-ért csak húst, de én nézegetem felvágottak árait 2-3k/kg-ra jön ki, az pedig 2-3kg csmell filé ára, ez neked közel egy heti húsadag kb, de lehet venni olcsóbban is húst, akkor meg még tovább elég

    bringa is jó, azt nem tudtam, hogy mennyire vagy edzett, tehát ha könnyen megy, akkor nyilván ne csak 2x30percet aerobozz, hanem mehet egyből 2x1 óra is
    persze sokkal jobb lenne, ha az egyik órában súlyzóznál, de azt írtad, hogy kondibérlet drága és csak azért nem mennél, tehát akkor inkább menjen aerob helyette, egyszer sétálsz egyszer tekersz mondjuk

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák