Új hozzászólás Aktív témák

  • Revenge

    tag

    Haha olvastam az index-szel kapcsolatos dolgokat... 1. nap, minden autós tudta, mi volt az előző kanyarodásom iránya, hiszen annyira autóhoz vagyok szokva, hogy meg kellett tanulnom indexelni (visszakapcsolni) :D Mennyit nevettem amikor haverok mondták hogy annyit látnak belőlem, hogy villog az index mint az őrült én meg csak megyek. Sebaj egy kicsit sajnálom, ha idegesítettem vele bárkit is, aki autóban ült.

    De az, hogy leszorítanak, meg genyóskodnak az autós társak, mostmár nyílván való, hogy szóbeszéd. Annyira előzékeny mindenki, gyorsforgalmin csepel felé ha látják, hogy jövök, még beindítják a motort amikor vonat tili-toli van, és kikormányozzák előlem. Nem győzöm köszöngetni, nagyon jó tapasztalataim vannak. És persze az újdonság varázsával, imádom az egész feelinget : )

    Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

Új hozzászólás Aktív témák