Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz tibcsiworld #61023 üzenetére

    Mivel figyelemmel kísértem az elmúlt ~2 hónapod, nyugodt szívvel állíthatom, hogy nagyon szép fejlődésen mentél keresztül. Az alázatosság, a nagyon jó mentalitás meghozta a gyümölcsét :K

    5-6km-nél még nem veszítesz annyira sok vizet, talán úgy 2,5-3dl-t.
    Bárhogy is nézzük, két hónap alatt a testsúlyod 8-10%-át lehajítottad, ami nem kis bravúr (őszintén szólva nekem már kicsit soknak is tűnik).
    Egyébként ez a súlycsökkenés is csak még egy tényezője annak, hogy egyre gyorsabbá váltál.

    A keresztedzésért pedig külön jár a pacsi!

    SZERINTEM nem csinálsz semmit rosszul, csak légy óvatosabb, nagyon sokat fejlődtél, ezt az ütemet a jövőben nem fogod tudni tartani (ezzel nincs is baj, sőt!), figyelj inkább arra, hogy továbbra is sérülésmentes légy és ne apadjon a lelkesedésed. Keress esetleg új célokat, új kihívásokat magadnak.

    Utolsó két hét:
    1) azonos távolság, azonos pulzus mellett -> tempó javulással járhat, vagy
    2) azonos távolság, azonos tempó mellett -> javuló (alacsonyabb) pulzussal járhat, vagy
    3) azonos tempó, azonos pulzus mellett növeld a távolságot.

    Én utóbbira lőnék, de mindhárom nagyon hasznos tud lenni.

    @Tom: van ám a Srácban alapanyag és szeret (és tud) szenvedni, fel lehetne hozni minimum a nagyon lassú nagyon lány csoport szintjére, szúrj csak neki oda néha, hadd érezze a törődést :D

Új hozzászólás Aktív témák