Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz nyisziati #121262 üzenetére

    Nagy +1, bár ez inkább anarchia és még ez a legfinomabb jelző ami eszembe jut róla. :)

    (#121264) erahurka: én sok tartalmi elemet megtaláltam a képen, a felhőkarcolókat, a szippantós hangyászsün orrot, a "hátizsákot", stb. Szerintem nagyon fantáziadúsan van egy képbe pakolva a film.

    (#121265-6) lezso6: Attól, hogy valamit szokás csinálni, még nem lesz jó vagy helyes. A sovinisztát vagy például a kiest is rengetegen használják rosszul, a szaporítós idegen szavakról már nem is beszélve, de akárhányszor is írják le akárkik, a ledegradál, lereagál, lekommunikál és hasonló társaik sosem lesznek helyesek. No, de erről én biztosan nem foglak tudni meggyőzni (lásd nyisziati remek összefoglalóját). Azért majd nézz utána, hogy az első kiadás óta mik történtek a szótárral és miként működik a frissítése, illetve milyen egyéb kiadványokkal egészült ki azóta a magyar, magyarosított és idegen szavak értelmezésének könyvtára.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák