-
GAMEPOD.hu
XBOX ONE TOPIK
Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
maximilian4
addikt
Xbox one/one s támogatja a bill. + egér kombót vagy kell hozzá valami adapter? Mivel eddig pc-n játszottam főleg fps játékokkal (pl. cs.go 2000 óra és elég magas rank), így néhány hc fps shooter címet itt is ezekkel a beviteli eszközökkel játszanék, már nagyon megszoktam. Szerintetek egyébként ez fair dolog pl. egy cod vagy bf multinál?
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- Kingdom Come: Deliverance I-II.
- A kelleténél jobban lebutítja egyes GeForce RTX 5090-es VGA-it a Zotac
- EAFC 25
- One mobilszolgáltatások
- Vélemény: de miért kellene eladni az Intelt?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung Galaxy A53 5G - kevesebbet többért
- Politika
- Házimozi belépő szinten
- Hálózati / IP kamera
- További aktív témák...