Új hozzászólás Aktív témák

  • alibiman

    aktív tag

    Mit jelent az "évek meg a rutin" - hiánya.

    Tegnap este a DZ-ben mi ketten zöldfülüek meg egy tapasztaltabb. LMBseket akartunk lőni, kellett a másik zöldfülünek a hetihez. Már az első bulinál exo cuccot dobott az egyik boss, nekem Ninját, másiknak éhes disznót talán, stb. Volt boldogság. Aztán - igyekszem jól rekonstruálni az eseményeket - megjelent egy játékos, hozzánkvágott egy gárnátot, majd lelőtte a tapasztalt társunkat, másodiknak a másik zöldfülüt, majd én következtem. Jól láthatóan azzal kezdte az akciót, hogy nyomott egy overhealt, ez persze utólag esett le. És itt a lényeg, ha akkor megvan a rutin, hogy nyomok időben egy ultit, biztosan megfektettük volna a srácot, Azért vagyok benne biztos, mert utolsóként 1v1-ben kis hijja volt, hogy lenyomjam. Hiányoznak még az ösztönös, rutinos reakciók. :-)

    Nyilván számított az is:

    - A meglepetés ereje, egyszer csak ott termett, gránát, ami rögtön robbant.
    - Nagyon ügyesen mozgott.
    - Valszeg PvP-s cuccban volt, én meg egy nem CF-es csapásmérőben.

    Nyilvánvalóan, az exo cuccok ugrottak. De, ahogy írtam, rutinnal menthető lett volna a helyzet. Tapasztaltabb társunk baromi pipa volt, mondta, hogy a sunyi kis g. meg hátulról, meg gránát. Mondtam neki, a srác egyszerűen jobb volt, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák