Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz DeathAdder #10 üzenetére

    Nekem a Vice City volt a nagy betűs játék anno, azóta is 1-2 évente végigviszem. Viszont a játék nem öregedett szépen. PC-n darabos a limitált FPS, az unlocked 60 viszont néha fizikai bugokat eredményez (pl. lassan tolat a kocsi hátra).

    Konzolokon rosszabb a helyzet. A PS3-on nem játszottam, viszont PS4-en a játék egy az egyben úgy fut, mint a PS2-es. Okádék grafika, rossz irányítás. Közelében sincs a PC-s high vagy a mobilos változat grafikájának. Ha valaki konzolokon szeretne a régi részekkel játszani, azoknak ez valószínűleg jó választás lesz.

    A mobilos részekkel nem játszottam sokat, csak a brahi kedvéért próbáltam ki őket. Az olvastam, hogy sok bennük a hiba, így azok sem feltétlenül a legjobb választások akkor, ha valaki erre vágyik.

    Egyedül azt sajnálom, hogy a Vice City Stories-zal már megint nem foglalkozik senki. A Liberty City Stories elérhető mobilokra, a VCS viszont valamilyen fura oknál fogva teljesen a feledésbe merült a Rockstar részéről, pedig baromi jó játék volt (és ezt a borzasztóan futó PSP port alapján mondom).

    Mindent összevetve engem nem zavar, ha megjelenik, tudtommal külső cég csinálja a portot, úgyhogy nem a Rockstartól viszi el az erőforrásokat. Ha jó lesz, akkor legközelebb majd ezzel a változattal nyomom, ha pedig nem , akkor ignorálom a jelenlétét.

    Még így utólag az jutott eszembe, hogy az Unreal Engine hátha jobban modolható, mint a játék eredetije, így ha a készítők nem is nyúlnak annyira hozzá, a rajongók ki tudják kupálni a hibákat és a hiányzó feature-öket.

    [ Szerkesztve ]

    “The wha-"

  • Samus

    addikt

    válasz DeathAdder #10 üzenetére

    Pont azt hoztad fel, aminek a felújítása amúgy példásan sikerült. Nem értem, mire céloztál, mert a város elég élettel teli, a játékmenet kicsit egyszerűbb lett (ami nem baj, tekintve, hogy az eredeti bizonyos helyeken), főképp a ritka checkpoint rendszer miatt, pokoli nehéz volt. Részemről lenne rá igény, mert újra elővenném a VC-t így 19 év után (te jó ég, mikor volt...), de mikor próbáltam pár éve, kicsit arcon vágott a grafika, én nagyon másra emlékeztem...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák