Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragon11

    aktív tag

    válasz HSM #106105 üzenetére

    Tisztában vagyok vele.. viszont azt olvastam, hogy a 144Hz -es monitort ha teljesen kihajtja a gépem, azaz STABIL fix 144 FPS sel játszom az adott játékban, akkor mindenképp lesz valamennyi "Ghosting" a 165 Hz monitorhoz képest, mivel az utóbbi valószínűleg nem fogja stabilan elérni a maximumát, így kevésbé lesz "Ghosting" effect .. vagy valami ilyesmit olvastam, angol fórumokon.

    Az 1ms valóban irreális, ám azt olvastam, hogy ezen monitorok ténylegesen nem hozzák az 1ms válaszidőt, hanem inkább egy intervallumban hozzák a 0.1ms - 3ms közötti válaszadásokat.. ezért gondoltam azt, hogy minél jobb ragaszkodni a legkisebbhez, mivel úgysem tudja hozni azt, amit garantálnak!

    Igazából azt sem tudom eldönteni, hogy a G Sync Compatible elég lenne-e nekem, azaz kell-e a teljes értékű G Sync (ami a hivatalos Nvidia honlapon feltüntett monitorokat tartalmazza), mivel ezek tényleg méregdrágák......

    Nehéz ez az egész, a legrosszabb az, ha azt mondanám, hogy hagyjuk a fenébe és FHD -ben eljátszogatok én magamnak, az is igencsak húzós pénzbe lenne, szinte nem sokkal lenne olcsóbb, mint az 1440p gaming.. hogy a fenébe van ez :W

Új hozzászólás Aktív témák