Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz peppe79 #98607 üzenetére

    Biztos jó a Pana is, én csak a magyar szervizét "méltattam" illetve azt az adott boltot.

    Mondjuk ha személyes vélemény belefér, mint termék sem tetszett. Pocsék színek, gyenge követő fókusz és a Pana jellemzően szoftverfejlesztésben iszonyat gyenge. Van TV-m is tőlük, mert nem volt szükségem menő TV-s OS-re, arra van nálam okosító kütyü, de azon a részlegen is látszódik, hogy szoftver fejlesztésre és tesztelésre nem sokat költenek. Olympusnál ott a Workspace, még csak megfelelője sincs a Panának, így a rossz színek mellé semmi saját szoftver sincs amivel ki lehetne hozni azt a pár okosságot, amit a gépeik jpg-t mentve tudnak. A mobil app is csapnivaló. A menürendszerével sok bajom nem volt, abban az Olympus se valami ász, de talán egy fokkal jobb abban is.

    Szóval én a Panát nem tudom hova rakni (talán AF nélküli videóra vagy azoknak jó, akik Lightroomoznak és szeretnek csúcskát tologatni), mert állóképre ott a Fuji/Olympus hasonló méretben, videóra meg Sony. Az objektíveik paraméterre nem rosszak, de hideg színű az összes, a 20/1.7-nek van egy nagyon szép színvilága, de ott meg csiga S-AF is társul a rossz C-AF mellé.

Új hozzászólás Aktív témák