Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz istnag #49314 üzenetére

    1- A rendszer frissítést (kifejezetten főverzió) nem tiszta telepítéssel, hanem ráfrissítéssel rakod föl.
    2- Nem elég gyors SD-re, vagy pendrivera telepíted az appokat
    3- Az alkalmazásokat külső forrásról töltöd rá. (értem én arra, hogy nem teljesen kompatibiliseket raknak föl)
    4- Túl sok alkalmazás párhuzamos futtatása. (kevés szabad memóriás telefonoknál szoktak panaszkodni, aztán megnyitom a böngészőt, és egy rakat oldal párhuzamosan be van töltve...)

    Az androidra úgy kell tekinteni, mint a windowsra (szerintem) foglalkozni kell vele, az alkalmazásokat helyenként kalibrálni kell, a fölöslegesen futókat kilőni ilyenek. Ha valakinek erre nincs ideje válasszon másik rendszert, de ha foglalkozik vele az ember, és az előbb említett leggyakoribb hibákat nem követi el, akkor meghálálja a droid, és tökéletesen az ember keze alá dolgozik.

    Nem vagyok nagy telefon guru, de egy end-user-nél többet tudok, és eddig leginkább ezek voltak a hibák azoknál, akik hozzám fordultak. De én például nem halottam soha panaszt arra, hogy egy normálisan használt nexus laggolna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák