Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni97

    őstag

    Na hát én letöröltem a játékot, mert szüneteltetnem kell eléggé, vagy abbahagyni. Majd kirderül mennyire hiányzik.
    Nem tudom én se elhinni, hogy miért van az, hogy az ellenfélnél mindig jobbak vannak. Nem is kell lane-n jobbnak lenniük elég lategame-ben. Nem azt mondom, hogy a csapatom egy agyilag halott emberekből áll néha(bár de), csak egyszerűen jobb az ellenfél. Szinte mindig. Soha, senki nem bírja befogni a pofáját, muteolni senki nem tudja a pofázó gyereket. Sajnos én se vagyok annyire jó hogy le tudjak hozni egy meccset. Ha egy jó kis aoe cc-vel eltalálok 2-3 ember, nincs akkora sebzés, hogy tudjunk nyerni a csatát. A wardolás se ismert nagyon sajnos, az egyedül mozgás pár embernél azt jelentheti hogy majd mindenki megy utána és megvédi és sorolhatnék még alapvető hibákat. S1-be promoztam már de inkább visszaestem silver 4-be. Itt lett elegem. Mindig reméltem, hogy végre az én csapatomba kerül 1-2 ügyes player, de nem. És nem tudom, mikor lesz már ilyen de nincs már hozzá türelmem. Az meg a másik, hogy ha én egy ahrival vagyok egy ekko ellen, akkor miért van az hogy ő egy Q-val és E-vel fél hp-t lever, míg én a manámat égethetem belé sem sebeznék többet. Most ezt jobban nem tudom elmagyarázni, inkább csak annyit mondok, hogy a balance az szétvisz idegileg.

    GL&HF. :R

    Tudom, hogy senkit nem érdekel, de azért gondoltam leírom.

Új hozzászólás Aktív témák