Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz tomcica #61034 üzenetére

    Tempo Next% nekem se jött át, főleg hogy árban se túl jó... akkor már inkább vadászok akciós Vaporfly Next% -et. Ha jönne valami az Invincible Run és a Vaporfly közé... kb. egy Streakfly kicsit több stackel 10-21K-hoz, akkor én ezzel a trióval le is fedném minden edzésem.

    Néztem, most 60K-ért láttam hirtelen Tempo Next%-t, visszanézve az e-maileket én meg annó 67K-ért vettem a Vaporfly Next%.... és a Nikenál időről-időre van akciós ha kivárja az ember, meg nem érdekli milyen színű. ;]

    Tempo Next%-em amúgy még nem volt, de nekem ott is a magas stack tűnik "problémának". Maga a cipő biztos könnyű meg minden... de hasonlóan az Alphaflyhoz és New Balance RC Elitehez, a 40 mm-es stack miatt nagy lesz a cipő volumene és furcsa benne a mozgás. RC Elite is baromi kényelmes, agyon csillapított, jó versenycipő, de inkább maratonos/ultrás tempóra mintsem 10/21K-ra ahol azért jobban tapossa az ember. :U

    Tegnap amúgy lement az 5x1000/R1000. Mentem előtte 2K bemelegítést és mivel jól adta (4:18@148 BPM) tartottam magam az eredeti tervhez és 3:40/4:00-ba futottam. Szépen lement 3:48-as átlagot adott a 10K-ra 176 BPM-en és a lépésszám is korrekt volt.

    Ma szerintem 10-15K között megy a szokásos 4:35, aztán vasárnap megint valami tempósabb résztávozás, csak a távot kell még kitalálnom. :K

    [ Szerkesztve ]

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák