Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Napfénysüti #51290 üzenetére

    Úgy tudom nem az, nagyon sokáig párhuzamosan fog futni a kettő.
    A WG korábban több felmérést is végzett az ügyben, és arra jutott, hogy a játékosaik 40%-a a minimumhoz közeli konfigon játszik - biztos, hogy nem akarják elveszíteni ezt a réteget.

    Úgy láttam, a 9.0-ban a grafikus beállítások is megváltoznak, biztos, hogy még jobban hangolhatóak lesznek!

    #51301 Drenadar: ezt még az állati korból hoztuk magunkkal. Mármint azt, hogy extrém stressz esetén fizikai erőszakot alkalmazunk a környezetünkben, még akkor is, ha esetleg nem oldjuk meg vele magát a problémát.
    Teljesen természetes dolog, és általában használ is (mármint a stressz szint csökken tőle), egyedül az ingerküszöb az, ami nem mindegy, hogy hol van.
    Én pl. betiltanám korunk "valóságsóit", mint amilyen a VV, meg az Éjjel Nappal Budapest, mert a bennük található "kommunikáció" abnormális viselkedésre ösztönzi a befolyásolható korosztályt. Az Origo külön kutakodott a témában, hogy melyikben hány másodperc után van ordibálás a műsor megindulást követően. A minimum rekord valami 40 mp, a maxium 90. Nehogy már ez normális legyen b*ssza meg!!!! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák