Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyikaHS

    kezdő

    A csapat, megint odatette magát, azonban a fingersoft szokás szerint lepontozta a végeredményt, ami valljuk be, egyáltalán nem hat lelkesítően! :(
    +43 pont :F

    Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

  • SanyikaHS

    kezdő

    :DD Végre péntek :DD
    Az új Team Event: Pumpkin Festival
    [link] [link]
    Vajon melyik pálya lesz az, amitől az ember haja kihullik :((( ,mert szinte mindig van egy :W

    Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz zeon.hu #4454 üzenetére

    Éppen az előbb akartam írni, ugyan nem Session Captured-del kapcsolatban, hanem, hogy ma 10x vágott ki legalább... Net van, wifi, egész nap, belépek nyomom a kupát mondjuk és harmadik versenyen kivág a menübe, mert, hogy szerver karbantartás... Kilövök, visszalépek és megy tovább, mintha semmi sem történt volna... Vicc. 3 ticketet így buktam el team eventen... Az utolsó pályánál kivágott, és el sem mentette amit addig mentem, szóval azt a pontot sem tartotta meg. :(

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz zeon.hu #4456 üzenetére

    Engem is, pedig mobilneten voltam, korábban azzal soha nem volt gond. Fura...
    (Mindezt úgy, hogy egy helyben dekkolok, biztosan nem is szakadt meg, utána
    rögtön megy is tovább, csak éppen az eredményednek lőttek, meg a ticketnek.)

  • zeon.hu

    nagyúr

    válasz DigitXT #4457 üzenetére

    Velem is csak itthon csinálja mindig, Szerbiában és Bulgáriában egyszer se volt ilyen gondom.
    (Idén már összesen kb 1 hónapot voltam kint melózni)

    #?*@&!

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #4457 üzenetére

    nem a net szakad meg. Nekem eddig legalább 7 ticketem ment rá. Egy olyan is aminél az ötödik pályára 21900p-al mentem be. Pedig az utsót 7700p-ra tudom..... Hogy rohadna meg. Azóta sem sikerült újra összehozni.... :W

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz tzsolesz #4459 üzenetére

    Biztosan nem net szakad, mivel nekem utána rendszerint kiírja, hogy szerver karbantartás, aztán bezárom, elindítom újra és megy, mintha mi sem történt volna... Ticket mínusz persze, ahogy a kupa is érintetlen.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #4460 üzenetére

    Természetesen védekezik a Fingersoft, hiszen ha mi megszakítjuk közben egy rossznak indult team meccs miatt a netet, akkor sem jön vissza a ticket, ha az Ő hibájuk miatt szakad meg a szerverrel a kapcsolat, akkor sem.
    Kérdés, nekik ezt látniuk kell, hogy a szerverük szarakodott. Akkor miért nem adja vissza a ticketet?

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz tzsolesz #4461 üzenetére

    Nekem ma működik. Ma csak kupából vágott ki 2x, de team eventbe, beletoltam 6-7 ticketet + ingyenesek hiba nélkül.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #4462 üzenetére

    Hajnalban még kivágott 1x. Azóta jó.
    Viszont nekem 2 hete nem ajánlja fel a specal team akciót a shop-ban.

  • tzsolesz

    nagyúr

    Srácok, ez mi ez ?
    Volt már ilyen, mert nekem nem rémlik?

    MÁS: Ki gyűlöli jobban nálam a jelenlegi team eventet? :DDD :O

    Holdra valami alternatív megoldás, a motocross, aircontroll, mágnes, rugón kívül? Moonlenaderrel valami jó útvonal esetleg?

    [ Szerkesztve ]

  • SanyikaHS

    kezdő

    válasz tzsolesz #4464 üzenetére

    Számomra /és úgy tűnik a PH! nagy részének is, mivel 30+ csak néhányan mentek/ szenvedés a Nitro November team event :O / :W U N D O R Í T Ó E V E N T :W /
    Nincs szerencsénk a sorsolással sem, mert eddig csak TOP10-es csapatokat kaptunk, akik könyörtelenül /szerbeket kivéve/ átgázolnak rajtunk...

    :( -154

    :O

    Plusz, ma reggel -mikor máskor- megkaptunk a Worldwide :W -Vereshchak (aki 37K-vel kezdett) - csapatát, akik már rég óta a PH!-t akarták levadászni és így nyilván nem fognak finomkodni . . . -és elvesznek minden jutalmat amit csak tudnak -
    Mindezek ellenére próbálkozunk, sőt megteszünk mindent a jó eredmény érdekében :DDD

    Legyen már vége ezeknek a jump-landingos eventeknek.... :O , mert autóversenyezni akarok nem pattogni mint egy... - áááhhh le se írom-... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz SanyikaHS #4465 üzenetére

    Sajnos ismerem ezt a sztorit, és nagyon sajnálom. :O
    Minket is megviselt ez az event, meg az előzőt is jó nagy verséggel zártuk a 4pda-tól (örök mumusunk).
    Pár emberen kívül senkinek nem igazán akar menni nálunk sem. lecsúsztunk szépen, kb. a 4-ik vagy 5-ik legjobb magyar csapat lettünk csak. pedig hónapokig a 3.-ok, kisebb időkre meg a 2-ok voltunk.
    A legutolsó meccsre 1 óra kivárással kapcsolódtunk, mert elegünk lett a 4pda-ból, meg a Khaleesi-ből. Őket valami nagy csapatok mindig visszapofozta hozzánk a TOP100-ból, és persze mindig nekünk sorsolta a Fingersoft, hát miért ne.
    Kaptunk egy 400ponttal erősebb csapatot, akiknek látszólag nem nagyon ment az event. 3K-ra vezettünk sokáig. Egyszer csak megindult a szekér. 2700 vs 1700. utána 2610 vs 1890, utána a lefújás napján délelőtt már 2400-2500 vs 1900-2000 között ingázott. Én szóltam mindenkinek hogy ez altatás volt. Utána 4 órával a lefújás előtt kezdtek még inkább közelíteni. 2338 vs. 2176. Akkor tűnt fel, hogy gebasz van, amikor bármekkora javítás után ők mindig csak ezen a szinten tartották mesterségesen az állást. éreztem hogy baj van. A lefújás előtt 5 perccel aztán 2295 vs. 2219 lett az állás. bent voltunk sokan, beszéltük is hogy na most mi lesz. Másodperceket kezdett visszaszámolni. 27s-nál beállították a végleges állást. 2239 vs. 2275, amivel a maximumot tudták vinni, 112 pontot. Mivel 400 ponttal vannak felettünk. Ez baromi soknak számít amúgy ebben az esetben. Kihozták a maximumot ebből. Szépen felépítették a meccset. Nem vettük észre hogy ők irányítanak, annyira nyerni akartunk már, a két nagy vereség után. :((( jelzem előtte az első másodperctől mi vezettünk. Alig indult el a tegnapi verseny. Senkinek nem volt már újra kedve ugrálni a superbike-al, meg a coint gyűjteni a szarért, meg lefejelni a bányában az első felüljárót. :W :( Győzni akartunk, és újra vesztettünk, és újra égett az arcom nekem is, mert már én szégyelltem magam, hogy velünk mindenki jól jár basszus. :(((
    Mindenkinek elege van ebből az eventből...... nekem pl. elment minden türelmem a coin gyűjtéstől. nem visz rá a lélek, hogy bohóckodjak azzal szar crossmotorral alamizsna 2-3K-ért, a nyelvem harapdálva folyamatosan hogy mikor döglök meg.... :W

    [ Szerkesztve ]

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz tzsolesz #4466 üzenetére

    Sajnálom, hogy nálatok se túl jó a hangulat, pedig megfordult a fejemben,
    hogy át kéne menni oda, főleg azok után, hogy a PH ma már csak egy név
    tartalom nélkül, ráadásul pofozógépnek* tekintenek a nagy csapatok, erre
    az az ötlet merült fel, hogy egyesülni kell a szerbekkel. WTF: ezt nélkülem!

    *: abban a sportszakmai értelemben, hogy minket akarnak ellenfélnek, uis
    előkelő helyen (egyre kevésbé!) egy könnyen verhető csapatot találnak.:F
    Tisztára, mint a magyar válogatott, ül a hasonlat a csapat leírásában, LOL!

    Végülis a focis gondot is megoldaná pár külföldi TOP játékos importálása,
    csak azt nehezen lehetne eladni magyar válogatottként.:D (Mondjuk aztán
    azt írta AKIspest, hogy csak egy ötlet volt, és nem lesz így, de odab.szott a
    hangulatnak rendesen. Vmi nyúl is kiugrott a bokorból állítólag... Én meg a
    csapatból fogok kiugrani, mert az nem jövőkép, hogy a "15 legjobb" marad,
    mindenki másnak meg szevasz, mert jönnek helyükre szerbek/csehek stb.)

    K.rva nehéz amúgy egy megrecsent hangulatot annyival helyre tenni, hogy
    vicc volt meg a vezető se gondolta komolyan. Ez így nem csapatépítés.:O
    Csapatleépítés. Végülis nem baj, mert legalább lesz hely az újaknak...:R

    Csak azt sajnálom, akikkel szerettem** versenyezni... Freddy, bagolyka, stb.
    (Ati már pár hete lelépett, bár nem másik csapatba, hanem kompletten.:U)

    Szerk: lehet, neki volt igaza. Sok időt el lehet cseszni a játékkal, tényleg.:K
    Na meg aztán körülményes tagfelvételi beszélgetések, stb. Sok munka és
    kicsit felesleges is. Egyszer kirúgtam egy embert, mert fikázta a csapatot,
    és közölte, hogy menni akar, majd hozza a gyengébbik account-ját, nekünk
    az is elég. Segítettem a kilépését.:D Erre le lettem baszva, hogy ezt miért?!
    Azért, ahogy viselkedett. Az idő engem igazolt, eldöntöttem, ennyi. Persze
    lehet szavazgatni napokig, közben rombolja a csapatot a gyökér... Megéri?

    **: indokolatlan a múlt idő, még bent vagyok, csak nehogy egyszer hirtelen
    felindulásból ott is (mint a Messengeren) kilépést nyomjak, mert ugye nem
    tudom a jelszót, aztán végképp csapat nélkül maradnék, vagy max. lehetne
    elölről kezdeni, jöjjön aki szereti ezt a játékot ÉS EZT A FÓRUMOT IS.:))
    (De legalább legyen ide regelve, mert Gejgőke tök normális, attól hogy nem
    szeret ide írni, innen ismertem meg annak idején. Szerbekkel kapcsolatban
    szinte szóról szóra azt írta, amit én is gondolok, abszurd eleve az egész.:O)

    [ Szerkesztve ]

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #4467 üzenetére

    Szia. Utána még behúztunk abból az eventből. Így úgymond nem jöttünk végül rosszul.
    Nagyon sokan belejöttek a végére, bár lett közben 2 inaktív tagunk, abból az egyik visszatért.
    Azóta történt, hogy megkeresett engem a HungarianElite egyik CO leadrem, és közölte, hogy van 6 ember (akik ott a krém) átjönne hozzánk. Mert egyszerűen olyan a csapat fele náluk, hogy ha van kedvük mennek, ha nincs akkor beleszarnak. Ezt szóvá tette, és Ő lett lehurrogva, nem kicsit. Van köztük 1 TOP játékos is, ami örvendetes. Ilyen TOP játékos csatlakozott az elmúlt 4 hétben 3 is. Most pl. 30-32K-kat hoztak ezen. Ami azt jelenti, hogy igazából velük nyerjük a meccseket mikor nyerünk. Ezek az eredmények a legtöbb esetben elegek a TOP5-be, ami nagy fegyvertény. Hétfőn csatlakozik a 6 fő, és én elbúcsúzok 3 tagunktól, akik még az ajánlásokat sem fogadják meg hogy melyik járművel kellene menni, eszméletlen. Sorra tolják a nulla eredményeket, végig sem érnek a pályákon, stb.. (megnéztem...).
    Ezzel valószínű, hogy egy időre mindenképpen mi leszünk az ország 2-ik legjobb csapata.
    A célom nem más, mint TOP100-as csapattá válni. Ehhez sajnos nálunk is az kellett, hogy az eredeti csapatból, kb 5-en vagyunk már csak bent. Sajnos a többiek nem mentek (volt hogy 2 hétig sem), vagy annyira gyengék lettek közben, hogy a 90-99 helyig jutottak el. Ez van, sajnos változtak a követelmények, én is változtam, az egykori nagyágyúkat a csapatban mind verem, nem is kicsit. A közepes játékosok pedig csak "porfogó"-nak lettek jók. Ráültek a babérjaikra, és nem tudtak továbblépni a saját szintjükön, nem fejlődtek tovább. Ami régen elég volt az mára nokedli, ami régen 25K volt, az mára 12K, és valljuk be, az már fika, egy TOP200-as csapatnál.

    Más: Beszéltünk Akispest-tel, hogy illetve én vetettem fel neki a napokban, hogy nemzetközi csapattá alakíthatnám az A-TEAM.-et, mert egyszerűen nem tudunk tovább lépni csak is magyar játékosokkal, és ezt neki is felvetettem mint kósza ötletet.
    Mint mindig Akispest megmondta a frankót, soha az életbe nem visz be a csapatba külföldi versenyzőt, mert a szíve magyar, a csapat magyar, és a PH! örökre, és kizárólag magyar marad!
    Ha nekem elhiszed, hogy viccelt, akkor én ezért a tűzbe teszem a kezemet is. :R :R
    Nem védem a háta mögött, de rengeteget aggódik, és talpal értetek, nagyon a szívén viseli a csapat dolgait, éppúgy ahogy te is. Rengetegszer borult már ki, vagy volt boldog (lagyiszék pl. amikor csatlakoztak hozzátok, vagy egy nagyobb győzelemkor, stb...). Neki mint sokatoknak ez az egy játék van, ami örömet okoz, és leköti a szürke hétköznapok végén.
    Fogjatok össze, fejlődjetek együtt, ne legyen köztetek feszültség, ha van, akkor azt hárítsátok el, legyetek kicsit higgadtabbak, és újra a TOP10-ben találjátok magatokat. :R

    [ Szerkesztve ]

  • #07813632

    törölt tag

    válasz DigitXT #4467 üzenetére

    Kicsit hangulatromboló volt, hogy azt hittük fél napig, hogy esetleg a szerbekkel egyesülés komolyan szóbajöhet. Mint kiderült senki nem akarja, még Akis sem. A szavazásra szerintem azért volt szükség, hogy tiszta legyen az, hogy hogyan gondolkodnak, mit éreznek az emberek.
    Szerencsére kiderült, hogy k..vára rendben van mindenki és hasonlóan gondolkodunk. Úgyhogy ne borulj ki és NE LÉPJ KI! Fel sem merült a Szerb egyesülés! Ez a csapat a te gyereked, akit Akis nevel és nem csinálja rosszul. Nem mennek rosszul a dolgok. A nagy többség sincs kiborulva, h nem a top 10ben vagyunk. Hullámvölgyben vagyunk, de szerintem sikerült tisztába rakni a gyereket. Érdemes tovább fojtatni az együttműködésünket, életképes csapat ez!

    Most a valódi helyünkre vagyunk pofozva.
    Fejlődünk azt lesz majd jobb helyezésünk is, de ha nem akkor se lesz dráma. Azért törekedni kell, arra h legyen sikerélmény, amihez rád is szükség van.

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz tzsolesz #4468 üzenetére

    Baromi rosszul lett akkor ez a vicc kommunikálva. De mindegy is, mert ha
    ilyen ambíciók vannak* és lenne az a 15 ember aki inkább elmegy, és azok
    között vannak, akikkel amúgy szívesen versenyeznék, megette a fene.:R

    *: ha egyáltalán szavazásra lett bocsátva, vmi csak volt mögötte. Kíváncsi
    lennék, hogyan sült volna el a vicc, ha megszavazzák? Tisztára Brexit, LOL.

  • #07813632

    törölt tag

    válasz DigitXT #4470 üzenetére

    Vicc volt vagy nem már lényegtelen. Az viszont fontos a jövő szempontjából, hogy a tagok mit gondolnak. Jó, hogy ez kiderült és tudjuk, h nem akarunk ilyet. A kialakult hangulat miatt itt volt az ideje tisztázni, hogy merre tovább. Ha meg az derült volna ki, h a többség a szerbekkel egyesülne akkor meg annyi lett volna PH!nak szerintem, és én is kiléptem volna.

  • AKIspest

    tag

    válasz #07813632 #4471 üzenetére

    Köszönöm, Wallach, úgy látom, neked átment a lényeg. ;-)

    Miféle viccről beszéltek? Te jó ég! Leírom még 1x ide is, ha valaki nem értené.
    Pár dolog megviselt az elmúlt hetekben:
    1. Egy szuper tagunk (remélem ideiglenes) kilépése magánéleti okok miatt: hiányzol, Csigusz! ;-)
    2. Egy másik tagunk kirúgása úgy, hogy velem nem lett egyeztetve. Azért mégiscsak én vagyok a leader a mindenit neki! Valami oka pedig volt, hogy DigitXT leadta nekem immáron lassan fél éve! Szeretnél újra leader lenni? Visszaveszed tőlem? Nekem ez óriási hobbim lett, rengeteg melót ölök bele (még, ha nem is látjátok), imádom a csapatot, szeretem ezt csinálni. 50 embert egyengetni pedig lássuk be, nem egyszerű vezetgetni. Ugye, TZsolesz? ;-)
    3. A legjobban azonban pár negatív hangvételű komment zavart a Messenger csopiban, amikor épp alázott minket a világ két TOP4es csapata.

    Erre jött a héten a megkeresés a Serbian Eagles (TOP10es csapat) leader-étől, hogy szeretnének velünk egyesülni. Ez a "divat" mostanában, ill.önerőből képtelenség a ktlen élbolyban megmaradni. Bár érdekesnek és megtisztelőnek tartottam a felvetést, azonban ezt meg pénteken udvariasan visszautasítottam. Bárkinek szívesen elküldöm erről a screenshotot priviben, aki nem hiszi el vagy csak szimplán kíváncsi a beszélgetésre.

    Ettől ftlen azt vallom, hogy ez nem diktatúra. Hiába találom ki az irányt, ha az nem tetszik a csapat nagy részének. Úgy tartottam tisztességesnek, ha megkérdezem a többieket, ki, hogyan képzeli el a jövőt. Erre pár opciót felsoroltam. Szándékosan nem akartam befolyásolni. Azaz ez nem vicc volt, tök komolyan gondoltan ezt az egészet. Nagy-nagy örömömre az az opció nyert, amit a sajátomnak is érzek, és június óta csinálok is: szisztematikus építkezés, TOP magyar játékosok bevonzása. Ezen kívül jó lenne az account fejlesztésre is kicsivel jobban odafigyelni, coinokat gyűjteni.

    Ennyi! Nem kell ebbe többet belegondolni. A sértődésekkel nem tudok mit kezdeni. Úgy gondolom, nem kislányok vannak a csapatban.

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz AKIspest #4472 üzenetére

    Az a másik tag éppen nagy csapatrombolásban volt, megkérték, hogy
    távozzon, mondta is, hogy megy, de dőlt belőle a szar. Rövidre zártam.
    (Co-leader vagyok, jogom volt ezt tenni, és eldönteni, mint alapító tag.)

    Sajnálom, ha ez ennyire mély sebeket ejtett! De fel is ajánlottam, hogy
    lemondok a co-leader jogomról, ám valahogy mégse lett ebből semmi.
    Lehet, ahhoz van köze, hogy a KB fele velem értett egyet? Amúgy amit
    a harmadik pontban írsz, azt is (többek közt) ez a tag csinálta. Viszont
    ezeket én nem láttam, mivel nem vagyok a csoportban... Kértem, hogy
    tegyél vissza, elolvasom, mi megy ott, de technikai akadályba ütköztél.

    Hát ennyi. Totál inkorrekt volt leaderként úgy feltenni a kérdést, ahogy!
    Hiába hozod a screenshotokat a beszélgetés folytatásáról, már késő...
    Nem akartad befolyásolni? Pedig kellett volna... így pont úgy tűnt, hogy
    neked ez az irány fekszik, ezzel mégis sikerült befolyásolni. Hát ez van.

  • vadenes

    újonc

    válasz DigitXT #4473 üzenetére

    Több dolog van ami mellett nem tudok szó nélkül elmenni. Elsősorban , hogy gyökérnek nevezel. Akkor ezek alapján nem vagy különb nálam, bár visszanézheted a beszélgetést és én obszcén kifejezésekkel senkit nem minősítettem. Ergo 1-0 ide. Másodjára a paranoiád már kicsit betegessé fajult, hogy a 3.-pontot rám érted és elfelejted azt az apróságot, hogy amikor én ott voltam, akkor nem aláztak minket. Mi aláztunk és nem kicsit. Persze a néhány emberke kivételével akinek fájt a haja vagy éppen a korai klimaxos korát élte épp, de egyesek sajnálatból bohóckodtak a tiketekkel, bár a teljesítményük a küzdeni akaráskor sem változott.
    Szóval a 3. pontban én nem lehetek, hisz akkor már nem voltam sem a csapat,sem a messenger tagja. ---Bocsánatkérés elfogadva ---

    Amit te állítasz, hogy csúnyán beszéltem az az volt, hogy az ügyeletes irgalmas szamaritánus aki annyira megsajnálta az ellenfelet, kapott egy olyan igaz cinikus üzenetet tőlem, hogy vigyen nekik rántott húst. Ez valóban sértő... Bocsánat Rusty a csúnya szavakért, bocsánat a "vigyél" és bocsánat a "rántott hús" miatt. Mindkettő miatt, mert nem tudom számodra mi volt a sértő.

    Viszont azt minden fórumozó tudja meg, hogy a legjobb teljesítmény a visszatöltéses ingyen tiketekkel jutott a PH a top csúcsba. És hiába néznek nagyra tárt szemekkel és tagadnak, kapásból tudok 8 főt aki ezt a "csalást" alkalmazta, persze sikeresen, hisz amikor ezt a FingerSoft orvosolta ezt a kis kikerüléses hadműveletet jó pár lelkes top player lecsúszott az alsó középszintre és elkezdik ócsárolni az eventeket, pedig nem abban holt a hiba. Napi 100-200-1000 próbálkozással egyszer mindenkinek összejön a 4-5 pályából a maximális amit kihozhat és igen ez 2 tikettel 4 óránként már nem ugyanaz.

    Amúgy aki közösségi oldalon ennyire csendben van és csak egy ilyen felületen írogat az egy sunyi ember és ez be is bizonyosodott rólad.

    Jó pár emberrel pozitív kapcsolatot sikerült összeverbuválnom akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ez maradt a PH-ból számomra. Viszont 50 ember az már tömeg és a tömegekben a más nézőpontok végett kialakulnak kisebb-nagyobb összefonodások. Nekünk más a világnézetünk ezért rád nem lehet haragudni, de ez a hiszti amit leversz.... Akit ismerve kizártnak tartom, hogy döntéseket hozzon egyedül bármiben is. Vagy a co-kkal vagy a messengeren szavazásba berakta a nagy kérdéseket és abszolút következetes vezetőként tudatta a csapattal az ajánlatot amit kapott a Szerbektől. Egy kicsit túlspirázod és úgy nyafogsz, mint egy kislány az óvodában, akinek elvették a barbi-babáját... Szedd össze magad és legyél már végre tökös férfi ez a droid stílus miatt egyedül fogsz a fórumon megöregedni...

    Azt hiszem, most már okot adtam a gyökerezésnek ;-)

    Üdv
    Dénes

    :DD :DD :DD

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz vadenes #4474 üzenetére

    Nem tudom visszanézni a beszélgetést, mert én nem láttam, de amiket írtak,
    hogy vki bassza már ki, meg ilyet NEM lehet csinálni, stb. el tudom képzelni,
    hogy volt ott ez, meg az.;) Ami miatt kilőttelek, az a játékban az üzenőfalon
    ment, és igazából nem volt tétje, mert azt mondtad, hogy kilépsz, és jössz a
    másik regeddel vissza... Én meg rásegítettem a kilépésedre, egy kattintással.

    Nem tudhatom, különb vagyok-e nálad, mert nem igazán ismerlek. Viszont én
    sose keltettem a hangulatot egyik Messenger csoportban sem, nem fikáztam
    csapattársakat, de főleg nem gúnyolódtam az egész csapaton... rólad viszont
    azt olvastam, hogy ez mindennapos, és mások inkább otthagyták a csoportot
    miattad. Persze lehet, hogy mind hazudnak, de ezt inkább rólad állították...:D
    Ha csak visszaemlékszem a bejelentkezésedre: "nevem Dénes". És ha nem?
    Rohadtul nem számít, mi a neved, de akkor meg minek hazudozol róla, nem?

    Bocsánatkérésre tőlem ne számíts: közvetett infóim vannak rólad, és amit oly
    nyíltan csináltál, az a csapatrombolás, és elfogadhatatlan viselkedés: csináld,
    persze, nem érdekel. Csak ne a mi csapatunkban. (Most is csalással vádolsz
    tagokat, miközben én pl. soha nem hallottam ilyesmiről: bizonyítékod is van?)

    Azért vagyok sunyi, mert a csapat hivatalos fórumán kommunikálok, és NEM
    voltam hajlandó a napi sokszáz baromságot elolvasni, pl. tőled Messengeren?
    Szerinted ez a fórum amúgy mi ha nem közösségi oldal? Elmentek otthonról?
    Az utolsó (előtti) bekezdésedre inkább nem is reagálnék, nem süllyedek le a
    szintedre. Nem is értem, minek válaszoltam egyáltalán, mert ha moderátor az
    ilyen okos HSZ-t látja, gyomlál izibe. Alapelveket sértő, személyeskedés, stb.

    Persze nyilván én vagyok sunyi, aki a moderált felületen is próbál értelmesen
    kommunikálni, nem az, akiből a moderálatlan üzenőfalakon ömlik a szar.:C
    Ebben az egészben amúgy a legviccesebb, hogy utána még neked áll feljebb.

    Ui: a szerbes témához mégis mi közöd van? El lett baszva a kommunikációja
    nem kicsit, ám erről neked fingod se lehet, mert sose voltál a KB közelében...
    És amikor ez felmerült, akkor már a csapat közelében se, hetek óta. Röhej.:DDD

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz vadenes #4474 üzenetére

    Majd, ha megtanultad leírni helyesen a nevem. Na és akkor én itt be is fejeztem. És hagyjatok ki az egészből.
    Nem vagyok kíváncsi a sárdobálásra. Köszi.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • vadenes

    újonc

    válasz DigitXT #4475 üzenetére

    :C :C :C


    Vicces, mert a messengert a távozásom után többen hagyták ott, mint ameddig én benne voltam..Sőt már a csapat is kezd fogyni, persze képzeld azt, hogy ez is az én hibám.

    Elmentem egy buddha templomba és meditációval rombolom tovább a csapatképet.

    Őrült képzelgéseid vannak és a slepped, mint az éhes tyúkok morzsákra ugrotok rá amikből összeesküvés elméleteket kreáltok. Egyáltalán nem érzem magam megsértve, hogy már nem lehetek tag. Meglepett, hisz nem éreztem azt, hogy sértő lettem volna. Valószínű azért tartok ott, ahol mert én pár taggal ellentétben rég megtaláltam a tökeim.
    De sok mindenben igazad van!!! A gyenge és életunt emberek, akiknek szánalmas és irtó unalmas az életük, azoknak szemetszúr és bántó az én életfelfogásom és lazaságom. Ezt az egyet nem tudtam megfelelő mérlegre beállítani és jobban odafigyelni a "különleges" userekre. :))

  • vadenes

    újonc

    válasz DJ. Ru$y #4476 üzenetére

    Bocs,de olyan közömbös voltál számomra, hogy egyszerűen nem maradt meg a fejemben a neved :D

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz vadenes #4477 üzenetére

    Milyen sleppem, arany pofám?:D A fél csapatról kb. semmit nem tudok, mert az
    eredeti elképzeléssel ellentétben ide egyáltalán nem regisztráltak be, és itt nem
    kommunikálnak, csak azon a nyüves Messengeren, de ott aztán mindenről, amit
    olvasson az, akinek ez az élete... Nekem annyi időm nincs erre a játékra.:))

    Tudod ki vágott ki Messengerről? Megsúgom: a gazdája, így nem én. Mivel látod,
    hogy éppen konfliktusban voltam "Akival", döntsd már el, hogy ő az én sleppem?

    Elhiszem, hogy akkora tökeid vannak, hogy nem férnek be a fórumra, csak azt
    nem értem, hogy akkor miért fájt annyira, mint egy (idézem) hisztis kislánynak,
    hogy ki lettél baszarintva a csapatból, hogy utána olyan ámokfutásba kezdtél a
    Messengeren, hogy egyhangúlag mondta rád a vezetőség, hogy te ide, többé...
    Soha. És az a vicc, hogy ezt annyira nem bírod elengedni, hogy ide jössz sírni,
    ríni, nekem, az egyetlen helyre, ahonnan (még) nem basztak ki, bizonygatni.:O
    Mit is? Hogy nem vagy gyökér? Ja nem, bocs, épp az ellenkezőjét. Tudtuk, na!

    Befejezted?:R

  • vadenes

    újonc

    Még mindig képzelődsz és ahogy írtad nem tudod, csak hallottad mi volt, így ez a kirúgott a messengerböl sztori is a képzelgésed szüleménye, hisz onnan saját magam távoztam, mert voltál olyan bátor, hogy kirúgtál a csapatból és utána írtál nekem a játékban. Ezért is látszik, hogy a gyermekkori bántalmazások áldozatául esett kis digi kis hatalommal a kezében kirúgja az usert majd ír neki egy olyan falon, hogy tessék, segítek, amit a kirúgott fél már nem is olvashat. Ez az igazi tökösség, bár inkább te a szájkaratés típusnak vagy érezhető...

    Es a telepi roma stílus belőled kezd jobban kifakadni, mint a furunkulus :P

    És igen a slepped a csapat másik fele akik tyúkanyó csibéiként kreálják a hazugságokat ;)

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz vadenes #4478 üzenetére

    Hál' égnek. Szevasz!

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • #97706752

    törölt tag

    Komolyan mondom a fingot hámozzátok! Mi lenne ha mindenki a játékkal foglalkozna!? Vagy nem azért vagytok itt?

    [ Szerkesztve ]

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz vadenes #4480 üzenetére

    Köszönjük az eddigieket, sok sikert a továbbiakban.

  • AKIspest

    tag

    válasz DigitXT #4473 üzenetére

    Szeretnék egy utolsót (sajnos hosszú lesz) hozzászólni ehhez a témához, aztán ahogy a népszerű mém is mondja: mindenki nyugodjon le a p.csába!

    Sajnálom, hogy nem priviben küldted nekem el a tegnap reggeli bejegyzésedet. Nem kell minden lépésemmel egyetérteni vagy megérteni, de tudod: elérhető vagyok priviben: kérdezz, mondj ötleteket a csapat vezetését illetően, de ne nyilvánosan panaszkodjunk. Főleg ne egy olyan dologra, ami nem is úgy volt, ahogy belül érezted, ill. elképzelted.

    Ami a lenti pontokat illeti:
    1. Persze, hogy sebeket ejtett a kirúgás. Azért ez egy súlyos döntés. Co-leaderként természetesen van jogod, ezt nem is vitattam, csak véleményem szerint etikusabb lett volna egy rövid üzenet felém: "Egyetértesz vele?". A tisztánlátás végett: a team event április közepén indult, én május 19-én csatlakoztam, és 30-án már át is adtad a leaderi pálcát. Ez már lassan fél éve volt. Azért nem mondattalak le a co-leader-i jogodról, mert van bennem annyi tisztelet feléd, mint a csapat alapítója felé, hogy ilyen nem teszek. Emlékezz, hányszor hálálkodtam, hogy milyen szuper csapatot gründoltál össze a fórumról. Ez is kell(ett) ahhoz, hogy ilyen sikeresek legyünk.

    2. A hogyan történtre egy rövid visszaemlékezés: egy nagyon sima meccsen a magyar ellenfeleink ellen páran nem akartak mindent beleadni. Az említett tag ezt nehezményezte (mondván ő mindig mindent belead), és valóban volt egy nem szerencsés visszaszólása Rusy-nak. Én már ekkor felvettem vele a kapcsolatot priviben, hogy engedje el a témát, a 3000pont zsebben. Nem elvárható 50 embertől, hogy mindig-mindenki maxon pörögjön. Közben jelezte (nekem is, és a chat-en is), hogy inkább lelépne a fő accountjával, és hozná az újat. Valóban mondta, hogy rúgjuk ki, és engedjük vissza az újjal. Nekem nem tetszett az ötlet. Erre te kirúgtad, mondván, megadod a kezdő lökést. Ezt követően nem sokkal elkezdődött egy parázs vita a Messenger csopiban, ami már nekem sem tetszett. Beszéltem is vele (ismét) priviben. Nem kellett kirúgni, kilépett maga.

    3. A 3.pontomban írt negatív hangvételű kommentek 1 hete történtek a Messenger csopiban. Mint ma már tudjuk egymás után 3 vereséget szenvedtünk, de nem akárkiktől: a világ 3., 4. és 5. legjobb csapatától! Itt azért nem tartunk, és valószínű, színtiszta magyar csapatként sajnos soha nem is fogunk. Nem, mert kvázi lehetetlen. Lehetünk mi akármilyen csodás ország (mert azok vagyunk), a világ ellen nem tudunk harcolni. :-) A sorozatos, és ebből két nagyarányú vereség viszont nem tesz jót a lelkeknek. Ekkor az említett tag már rég nem volt a csapat tagja.

    4. Tul.képp ekkor indult el bennem az ötlet, hogy megkérdezzem a csapatot, ki mit szeretne. Ha szerinted inkorrektség feltenni úgy egy kérdést, hogy nem befolyásolom a csapatot, akkor elfogadom a véleményed, csak én nem így gondolom. Te a szőkéket szereted, én a barnákat; te a Hondát, én a Fordot, te a szilvásgombócot, én a túrósat. Nem vagyunk egyformák. Viszont nem az én véleményemet akartam viszontlátni, hanem a csapatéra voltam kíváncsi. Óriási öröm nekem, hogy az jött ki, amit én is szeretnék: szisztematikus építkezés, más magyar TOP játékosokat bevonzani, esetleg kicsit aktívabb accountfejlesztéssel megspékelve. A többieknek küldtem screenshotokat a zárt csoportunkba, amit még pénteken, a szavazás előtt folytattam az SE leaderével, de te is megkaptad még hamarabb a KB-ben). Ez bizonyítja, hogy eszem ágában sem volt semmiféle fúzió velük.

    Nagyjából ennyit szerettem volna, részemről a téma lezárva. Én továbbra is ugyanilyen lelkesen fogom a csapatot irányítani! Azonban ezúton is kérem, ha valakinek baja van velem, és ezt a csapat jó része is így gondolja, én azonnal hátralépek! Nem ragaszkodom én foggal-körömmel a "székembe". Ha valakiben van ambíció egy TOP 20-as csapatot vezetni, beszéljük meg. :R Legalább több időm lesz a 3 csodás gyermekemre, illetve magamra. :B

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz AKIspest #4484 üzenetére

    eszem ágában sem volt semmiféle fúzió velük
    De HA az jött volna ki, hogy teszem azt 15 "külsős/pro" azt mondja,
    hogy hajrá, egyesüljünk, akkor simán benyeled a döntésüket? Vagy
    azt mondod, hogy oké, srácok, akkor menjetek, vállalva, hogy ezzel
    sutba dobod korábbi munkád, ami a jó magyar játékosok válogatása
    (mindenféle kérdőívekkel, meg ugye kapcsolati tőke építgetésével:K).

    Jó, hogy kifejtetted, így én is tisztábban látok, priviben is tisztáztunk
    pár részletet, szóval túl van tárgyalva, nem lesz egyesülés, halleluja!
    Ettől még fenntartom a hajnali bejegyzésemet, mivel a hangulatomat
    rendesen hazavágta a kis mosolygós kérdés, hogy mi a véleményem
    a csapat jövőjéről: kb. szó szerint ugyanazt írtam ott is, mint ide...:K
    És tényleg megfordult a fejemben, hogy akkor inkább a fiókcsapat.:U
    Most ezen mit írjak priviben? Ez lenne a csapat fóruma, de mostanra
    fogalmam sincs, hogy egyáltalán hányan ismerik az 50-ből...:))

    Mondjuk ez nem vicces. Komolyan gondolkodom, hogy a profiskodás
    mellett lehet, hogy indítani kéne egy régi/új PH csapatot: megint csak
    fórumosoknak
    , akik szórakozni szeretnének, kényszerek nélkül.:R

    egy TOP 20-as csapatot vezetni
    Szerk: az a baj, hogy nagyon rágörcsöltél erre a Top 20-ra. Szerintem.
    Az eredeti koncepció nem az volt, hogy eltanácsoljuk a gyengébbeket
    és keresünk helyettük erős játékost, nem baj, ha az nem fórumozó.:N
    Nyilván a mai mezőnyben nem tartanánk ott, ahol, ha nem lenne az a
    rengeteg "külsős" tényleg erős játékos, de vajon baj lenne ez nekünk?
    Oké, ki lett nevezve a fiókcsapat, ám akkor miért baj, ha az ex-leader
    nyilvánosan elgondolkodik rajta, hogy esetleg oda kellene átigazolnia?
    Ha nem mákoltam volna be egy Top10-es eredményt (már nem annyi),
    akkor kb. már a mostani Event végén léptem volna. Így azért még úgy
    érzem, hasznára lehetek a csapatnak: maradok még valameddig.:R

    Szerk: a finnek elleni meccsen - amikor nagyon kikaptunk -, én azzal
    viccelődtem, hogy ez inkább taktikai vereség.:D Hátha kevesebb kupa
    lesz a bukó, legalábbis korábban ezt feltételeztétek: lehetett tesztelni.
    Igen, május 30 óta nem vagyok a "nagycsoportban". (Épp azért adtam
    le a leaderpálcát, mert az nem megy, hogy nem ismerem, de vezetem:
    nem csináltad rosszul, sőt, de valahogy elfelejtődött honnan indultunk.)

    [ Szerkesztve ]

  • misi_belucci

    tag

    A szavazásról meg annyit, hogy azért odatett a hangulatnak. :(
    És értelmetlen volt abból a szempontból, hogy mind a régi, mind az újabb tagok tudják hol vannak. Az ország legjobb csapatában. De sajnos/nem sajnos a "világelittől" kezdünk leszakadni.

    Én eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha egyesülnénk egy másik top csapattal.
    Arra jutottam, hogy aki az első helyért akár harcolni, annak ott a lehetőség, hogy (eredmény szempontjából) jobb csapatba lépjen.

    Persze ha jönne pár top magyar játékos, annak örülnék.

    Remélem, hogy az ilyen értelmetlen viták nem tizedelik tovább a csapatot, és végre azt csináljuk, ami az "alap filozófiánk": jácccunk, érezzük jól magunkat! :R :R

  • SanyikaHS

    kezdő

    válasz SanyikaHS #4465 üzenetére

    A WorldWide, - mint várható volt- sajnos elég szakszerűen legyűrte a PH!-t :O
    Halkan jegyzem meg, hogy nagyobb arányú vereségre számítottam, mivel Worldwide /jelenleg Top4, de ültek már a trón tetején is/mégis csak egy nemzetközi szinten, precízen összeválogatott ügyes playerekből álló team telis-tele youtuberekkel (akik közül néhányan már több accounttal játszanak, így sokkal több lehetőségük van a team eventen kísérletezni, azt idővel precízen kivitelezni), míg a PH kizárólag -lelkes- magyar játékosokból áll/állt össze. :K

    -112 :F

    [ Szerkesztve ]

    Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

  • DigitXT

    Topikgazda

    Szolgálati közlemény, új verzió a Play áruházban, 1.31, új térkép, stb.:R

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz DigitXT #4494 üzenetére

    Mondjuk az skandallum, hogy már az Adventure-höz is ticket kell.:W

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #4495 üzenetére

    VIP-k előnyben. Ez a lényeg. Pénz, pénz, pénz.

    [ Szerkesztve ]

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz DigitXT #4495 üzenetére

    WHAT? :Y Na akkor nem frissítünk, amíg nem kötelez...

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • misi_belucci

    tag

    válasz DigitXT #4495 üzenetére

    Csak az új moonos pályához kell ticket.
    (Nehogy az air time-okkal meg a sok coinnal meggazdagodjunk...) Lesz napi 2 ticket, +1 reklámos.

    A többi régi pálya maradt korlátlan. :K

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz misi_belucci #4498 üzenetére

    Eegen, csak az újhoz. De könyörgöm, eddig az volt, ha bármi miatt OFFLINE-ba
    csapott, hogy bocsi, menjél Adventure-özni, most nincs szerver. Nesze neked.:DDD
    Elég az, hogy az új pályához kell (amúgy nem akkora nagy szám szerintem). Új
    élmény, meg minden, de hát ahogy a mondás tartja: a negatív élmény is élmény!

    tzsolesz: miért vannak (ebben az esetben) előnyben a VIP-ek? Több a ticket?:F
    Szerk: mondjuk azt láttam, hogy 50 gyémántért (megalol) lehet "újratölteni"... Így
    mehetsz két kört. Azért az még a VIP-nek is drága, nem? Napi 60-at kap csak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák