Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #4467 üzenetére

    Szia. Utána még behúztunk abból az eventből. Így úgymond nem jöttünk végül rosszul.
    Nagyon sokan belejöttek a végére, bár lett közben 2 inaktív tagunk, abból az egyik visszatért.
    Azóta történt, hogy megkeresett engem a HungarianElite egyik CO leadrem, és közölte, hogy van 6 ember (akik ott a krém) átjönne hozzánk. Mert egyszerűen olyan a csapat fele náluk, hogy ha van kedvük mennek, ha nincs akkor beleszarnak. Ezt szóvá tette, és Ő lett lehurrogva, nem kicsit. Van köztük 1 TOP játékos is, ami örvendetes. Ilyen TOP játékos csatlakozott az elmúlt 4 hétben 3 is. Most pl. 30-32K-kat hoztak ezen. Ami azt jelenti, hogy igazából velük nyerjük a meccseket mikor nyerünk. Ezek az eredmények a legtöbb esetben elegek a TOP5-be, ami nagy fegyvertény. Hétfőn csatlakozik a 6 fő, és én elbúcsúzok 3 tagunktól, akik még az ajánlásokat sem fogadják meg hogy melyik járművel kellene menni, eszméletlen. Sorra tolják a nulla eredményeket, végig sem érnek a pályákon, stb.. (megnéztem...).
    Ezzel valószínű, hogy egy időre mindenképpen mi leszünk az ország 2-ik legjobb csapata.
    A célom nem más, mint TOP100-as csapattá válni. Ehhez sajnos nálunk is az kellett, hogy az eredeti csapatból, kb 5-en vagyunk már csak bent. Sajnos a többiek nem mentek (volt hogy 2 hétig sem), vagy annyira gyengék lettek közben, hogy a 90-99 helyig jutottak el. Ez van, sajnos változtak a követelmények, én is változtam, az egykori nagyágyúkat a csapatban mind verem, nem is kicsit. A közepes játékosok pedig csak "porfogó"-nak lettek jók. Ráültek a babérjaikra, és nem tudtak továbblépni a saját szintjükön, nem fejlődtek tovább. Ami régen elég volt az mára nokedli, ami régen 25K volt, az mára 12K, és valljuk be, az már fika, egy TOP200-as csapatnál.

    Más: Beszéltünk Akispest-tel, hogy illetve én vetettem fel neki a napokban, hogy nemzetközi csapattá alakíthatnám az A-TEAM.-et, mert egyszerűen nem tudunk tovább lépni csak is magyar játékosokkal, és ezt neki is felvetettem mint kósza ötletet.
    Mint mindig Akispest megmondta a frankót, soha az életbe nem visz be a csapatba külföldi versenyzőt, mert a szíve magyar, a csapat magyar, és a PH! örökre, és kizárólag magyar marad!
    Ha nekem elhiszed, hogy viccelt, akkor én ezért a tűzbe teszem a kezemet is. :R :R
    Nem védem a háta mögött, de rengeteget aggódik, és talpal értetek, nagyon a szívén viseli a csapat dolgait, éppúgy ahogy te is. Rengetegszer borult már ki, vagy volt boldog (lagyiszék pl. amikor csatlakoztak hozzátok, vagy egy nagyobb győzelemkor, stb...). Neki mint sokatoknak ez az egy játék van, ami örömet okoz, és leköti a szürke hétköznapok végén.
    Fogjatok össze, fejlődjetek együtt, ne legyen köztetek feszültség, ha van, akkor azt hárítsátok el, legyetek kicsit higgadtabbak, és újra a TOP10-ben találjátok magatokat. :R

    [ Szerkesztve ]

  • #07813632

    törölt tag

    válasz DigitXT #4467 üzenetére

    Kicsit hangulatromboló volt, hogy azt hittük fél napig, hogy esetleg a szerbekkel egyesülés komolyan szóbajöhet. Mint kiderült senki nem akarja, még Akis sem. A szavazásra szerintem azért volt szükség, hogy tiszta legyen az, hogy hogyan gondolkodnak, mit éreznek az emberek.
    Szerencsére kiderült, hogy k..vára rendben van mindenki és hasonlóan gondolkodunk. Úgyhogy ne borulj ki és NE LÉPJ KI! Fel sem merült a Szerb egyesülés! Ez a csapat a te gyereked, akit Akis nevel és nem csinálja rosszul. Nem mennek rosszul a dolgok. A nagy többség sincs kiborulva, h nem a top 10ben vagyunk. Hullámvölgyben vagyunk, de szerintem sikerült tisztába rakni a gyereket. Érdemes tovább fojtatni az együttműködésünket, életképes csapat ez!

    Most a valódi helyünkre vagyunk pofozva.
    Fejlődünk azt lesz majd jobb helyezésünk is, de ha nem akkor se lesz dráma. Azért törekedni kell, arra h legyen sikerélmény, amihez rád is szükség van.

Új hozzászólás Aktív témák