Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Lehet most furán fogtok rám nézni, de ez a Immortal Fenyx Rising nem is tűnik olyan rossznak mint elsőre gondoltam. Youtube-on fent van az első 1-1,5 órája a játéknak és ez alapján - noha vannak AC Odyssey hasonlóságok - kellően változatosnak tűnik. A játék harcrendszere 1:1-ben Odyssey kb, amit pár új skillel próbálnak meg feldobni. A játék erőssége szerintem is is itt van, hanem a puzzle-ökben! Nem annyira változatos mint egy Genshin Impact-ban vagy Breath of the Wild-ban, de azért látszik hogy próbálkoztak. A történet pedig teljesen komolytalan, viszont ez is inkább a jó értelemben véve. Nekem tetszik ahogy Zeus és Prometheus végig narrálják Fenyx minden cselekedetét.

    Első napos vételnek nem mondanám hogy megéri, mert alternatívának ott az ingyenes Genshin Impact, és azt sem tudjuk még hogy az eleje mennyire beetetés szerű. Lehet egy idő után kifogynak a puzzle-ök, a harc beül és az ember ráun a hatalmas openworld-re amiben a szörnyeket és kincseket kívül semmi nincsen. És bizony ez aggasztott a legjobban a youtube review-ok alapján. Sehol egy város ahol npc-kel lehetne beszélgetni és mellék küldiket felvenni, ami szerintem óriási érvágás egy ekkora világot nézve. Persze ez a kihalt világ meg van indokolva a story-ban... Viszont ez nem segít a világ hangulatán semmit. A lényeg hogy akit érdekel a zelda szerű játékmenet az tartsa rajta a szemét, mert lehet az Ubisoft végre valami új IP-t vezet fel ezzel. Az alapok nem rosszak szerintem.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák