Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Kendek #161518 üzenetére

    Rendicsek. Köszi! ;-)

    Véget ért ma délelőtt a TLoU, számomra hatalmas élmény volt!!! Mint mondottam volt, emiatt a játék miatt gondolkoztam el először a konzol vásárlások megrögzött PC-sként, de 7 éve nem lett belőle semmi. De most pótoltam és hihetetlenül berántott! Rég nem váltott ki ennyi érzelmet belőlem egy játék, nagyon megszerettem a két főszereplőt!!! Tényleg érződött az egészből, hogy 130% játékélmény a cél, nem is tudom mikor találkoztam PC-n hasonlóval. Már kezdett gépies lenni számomra a játék PC-n ezért is döntöttem úgy, hogy nem várok tovább, megveszem a PS-t. Mert kellett valami új, amiről mindenki áradozik sok-sok éve. Most már látom és értem. A külön kis DLC kalandnak most nem állok neki, elkezdtem az Uncharted-et. Már látom, hogy sokszor fel fog menni a pumpa. 2 óra alatt jó sok anyázáson és halálom vagyok túl. Nagyon nem az én világom ez az ügyességi ugrálós őrület. Nagyon sokszor sétálok szakadékba, ugrik mellé. Sokkal komolyabb controller gyakorlottságot igényel, mint a TLoU. Ráadásul aim assist sincs benne, legalábbis nem találtam. Egész tárakat lövök mellé. :-\

Új hozzászólás Aktív témák