Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Sziasztok!

    Ide is bedobom, hatha kapok meg egy ket tampontot.

    Kerdeskör: vw Passat vs vw Golf. Mindkettö 2.0 tdi, kombi.

    Azon kivül, hogy a passat nagyobb, szebb es hoszabb az extra listaja, azon kivül mi irhato meg az elönyere? Most hoszabb ideig egy passatot hasznaltam, de most javitas alatt van es golfot hajtok helyette. Pont jo az összehasonlitas miatt :) . Azt vettem eszre, hogy a Golfnak lasabb a navija es roszabb a kihangosito (bar teny, hogy ez a golf még a FL elötti es kis navis. A Passat meg a nagy navis (nem a discovery s).

    Amit eddig kaptam / összeszedtem infokat:

    -Passat csendesebb, jobb a hangszigetelese
    -Golf kisebb, picit talan könnyebb igy picit talan agilisebb
    -Passatnak nagyobb a tankja

    Amugy full ugyan az a kettö (futomü stb..)

    Ami különösen erdekel:

    -Lehet mégis különbseg a multimediaban? Azaz, h a Passatban gyorsabb a navi, jobb a kihangosito?
    -Az ergo üles mind a kettöben tök ugyan az vagy a passate jobb?
    - LED lampa ugyan az a kettöben?

    Altalanos kerdes: DSG. Milyen? :) Ismerösöktöl kifejezetten rosszakat hallottam rola. Allitolag butan kapcsol, lassan reagal....sokkal roszabb, mint a bmw, volvo. En abszolut kezi valto parti vagyok, viszont jelen esetben a disel kombi golf es dizel kombi passat pont annyi vezetesi elmenyt nyujt mint egy volan busz, igy erösen elgondolkoztam a kenyelem miatt az automatan. (a radaros tempomat szepen valtas nelkül követi a kigyozo sort es dugoban is 30km/h alatt full magatol csinal mindent az auto.). Milyen tapasztalatok vannak a vezetes szempontjabol a dsg vel? (7 gangos)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák