Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    Ha valaki abszolút kezdő, akkor indítson nekromantát. Két dolog miatt választottam első karakternek erre a ligára, egyrészt, a minionokra nem hat a sötét, azaz lazán ölik az ellent a sötétben is, ráadásul szintezni is vele a legkönnyebb, így a bányászkodásra is rászokik az ember (érdemes nyomatni, mert jobb cuccok esnek mint fent). hagyományos sztori módban is csak küldöd rá az ellenre őket, a bossharcok is sokkal könnyebbek, nekem act 10-ig mindössze háromszor sikerült meghalni - egyshot sajnos mindig becsúszik. általában csak fut az ember a körbe körbe, szórom az átkot irányban, a zombijaim meg csapkodnak lefele mindent, bossnál meg plusz vaal skeletonok.. Arról nem is beszélve, egy T5-6-ig kb megfelelő buildet (ami betanulni bőven jó, és amíg eljut az ember odáig már bőven összeszedi a currencyt és uniqokat a következő karakterre), pár chaosból ki lehet hozni, és többet nem is érdemes rákölteni már. Farmolni nagyon jó, magasabb szinteken már lesz némi rutin a következő karakterhez, meg minden ami kell. valamiért nagyon elhanyagolják a nekro buildeket, pedig láttam nagyon brutálisakat is, nyilván nem egy clearspeed, én is valami rangerben gondolkodom ezután, de kezdetre bőven megteszi, nincs frusztráció hogy nem halad az ember. Így pedig, hogy nem kell karakterenként majd újrakezdeni a bányát, főleg elő lehet készíteni a "talajt" a következő, komolyabb karihoz.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák