Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimaj

    aktív tag

    válasz #56474624 #74598 üzenetére

    Leírom mégegyszer , utoljára , magyarul :D

    Régebben mikor dt770 pro 80ohm is volt a kollekciómban, szép volt ,jó volt, eladtam. Akkor csak edm zenéket hallgattam főképp . A fejhallgató addig volt jó , míg bizonyos hangerőn belül maradtam ,de ahogy beléptem vele mondjuk úgy hogy a (hangos) zenehallgatásba,mert épp bulizni akartam, és épp olyan zene ment aminek nagyon jó szub basszus volt alatta, megcsinálta azt hogy szépen elkezdett torzitani a mély alul, majd meg nagyobb hangerőnél teljes káosz alakult ki, mintha a driverek instant tönkrementek volna. Ahogy a hangerő vissza állt (normál ) hangerőre , ez a jelenség megszűnt , bármely számnál. Na most a dt990 edition 600 ugyan ez, csak már hamarabb elkezd össze omlani. Akkor nem volt begyulladva a fülem se, és teljesen más forrás is volt, és ugyan az a végkifejlett. Olyan számoknál ahol alig van mély, lehet hangosan is hallgatni. De a Sub bass erős jelenlétét , nem bírják egyszerűen hangosan. Mi a tanulság ? Szép és jók amíg az ember halkan, közepes hangerőn hallgatja őket , de ahogy többre vágyna ,ott vége a dalnak,ahol már sub bass is jelen van.Ez tény .kulfoldon is víz hangja van ennek. Azt meg hozza teszem , a kezem között átfutott kb 30 fejes közül egyik se tudta ezt produkálni . Nem mondom hogy az összes beyer ilyen. De a 770 pro 80, 990 600 biztosan. Ezeket hallottam ,tapasztaltam (sajnos). Nincs baj , egy újabb tapasztalatnak elment. Az üzletnek megy vissza és csere lesz,már beszéltem velük .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák