Új hozzászólás Aktív témák

  • dave93

    őstag

    válasz zsolt19900 #20829 üzenetére

    Gyerekek, persze meg lehet magyarázni, hogy a 3 hetes, penészes szalámi is ugyanolyan jó mint a friss...
    Az a baj, hogy nem hallgattok a tapasztalt emberekre, de nem is akartok... Csak akkor miért kérdeztek? :) Győzd meg magad hogy ez jó lesz neked, vedd meg, menj el vele 50.000km-t és akkor majd meglátjuk kinek lesz igaza :)
    Bármennyire is fáj, és tudom nagyon nehéz belátni, nekem is nehéz volt anno, a konténeres, napszívta, 50k + km-t futott motoroknak vérzik a torka.
    Nem véletlen hogy a magyar nepper aprópénzért veszi meg azt amit az olasz már kidob a kukába itthon meg eladja. És mégegyszer: Nem véletlen hogy pl Runner vagy Leonardo ugyanolyan évjáratban van 130k-ért és 300k-ért is...

    fesii: Röviden: A különbség az, hogy a japán meg az olasz motor elmegy mondjuk 30-40.000km-t mire ilyen hibája lesz, addig a Tiédbe fogadjuk hogy van mondjuk 5000km :) Írd majd meg, tényleg kíváncsi vagyok és félreértés ne essék, nem személyeskedni akarok, csak beszélgetni a témáról :) :R

Új hozzászólás Aktív témák