Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz DR|FTK|NG #98812 üzenetére

    Köszi a javaslatokat, gondoltam visszajelzek, több okból is de pár kanyar után egy seasonic g 550 mellett kötöttem ki. Ez tök más mint az eredeti elképzelés de talán pont azért gondoltam megosztom. Igazából a javasolt 400-as straight powert ami nekem is szimpatikus volt megrendeltem és közben lemértem a fogyasztást stressz teszt alatt, pofám leszakadt, hogy valami 394w-ot mért maxon a mérő (voltcraft 3k). Ok, hogy stressz és ok, hogy ez falból és nem is hiszem teljesen még most sem, de ezek nem hagyott nyugton a gondolat, úgy voltam, nyugodtabban alszom nagyobbal. Adott boltban amit néztem ugye a straight power 500, ez 30e, aztán még a seasonic g volt, amiből a 450-es is 30e, az 550-hez 26-ért jutottam hozzá így arra cseréltem a már időközben befutott rendelést. Annak ellenére, hogy itt a topicban nem tűnik fel gondoltam ha a johnnyguru recommendedet mond rá akkor annyira szar ez sem lehet és ez is 5 év garis.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák