Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz energy4ever #54741 üzenetére

    Ezekből az esetek 99%-ában ordas flame lesz, úgyhogy csak halkan jegyzem meg, hogy nem hardvert veszel, hanem egy komplett készüléket, szoftverrel együtt. A felhasználói élmény a korlátozásokkal együtt is első osztályú az iPhone-oknál. Eszedbe sem jut, mennyi RAM vagy milyen processzor van a házban, mert egyszerűen működik a gép.

    A korlátozások persze idegesítőek is lehetnek, de ezek adottak, ismerjük őket előre, így aki tudatosan vásárol, az előre fogja tudni, együtt tud-e élni velük. Engem pl. zavarna, hogy nincs rendszer szintű fájlkezelés, nem tudok e-mail válaszban fájlt csatolni, nincs fájlküldés más telefonokkal, szarakodni kell a csengőhangokkal, iTunes nélkül képtelenség PC-hez kapcsolódni, stb. De nem mondanám, hogy nem éri meg egy iPhone. Az emberek döntő többségének röhögve megfelel egy alma, mert gyors, stabil, könnyű kezelni, szép képeket készít a kamerája, megy rajta az email, a youtube meg a viber, távolról sem gagyi, oszt' ennyi.

  • minek?:S

    őstag

    válasz energy4ever #54741 üzenetére

    nem fogok kötekedni, nem szándékozok erre választ várni, csupán leírom.
    Ez jellemzi a keszulek minoseget Ha fogtál volna Apple terméket(nem csak iPhone-t) akkor te is tudhatnád, hogy igen csak össze vannak téve. legalább is amiket én fogtam.

    1ev garancia Sok droidos gyártó is 1 évet ad csak, meg sokan inkább gsmboltból vesznek, szintén 1 évvel.

    mindent elarul a gyartorol A gyártó nem rossz, sőt, de Magyarországon a márkát veszed meg, és azt hiszi a sok plázak..va-tinip.csa, hogy ha van egy iPhonejuk, akkor menők lesznek, és ők szólnak apucinak és vesznek egyet.

    Hardveres tudasa nem er fel az arahoz. Legalább nincs lagg(mint droidon). nem lassú és nem is lassul be, nekem jobban tetszik -relatív. az iOS 512MB RAM-on, 2 magos telón elfut gyönyörűen, Android meg 4 maggal és 1 giga RAM-mal szaggat, fagy..

    Fenykepezel nem tudod elkuldeni Bluetoothon nem, de 2014ben ez nehogy már akadályt jelentsen.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák