Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Garsza #6675 üzenetére

    Este én is megpróbáltam, hát nem vált be, tényleg csak egy notesznek felel meg, én is refundoltam.

    Véget ért a varázsló végigjátszásom, a végét már eléggé untam, ki voltam maxolva eléggé, de így is még a side questek fele szerintem abbamaradt, követni se tudtam/akartam már őket.

    98 óra ment bele, 164. szintig jutottam. Elden Beast szivatott meg talán legjobban, aztán a Loretta Greatbow-al elintéztem a távolból.

    Visszatérve az előzőre, a side questek végigjátszásához mit javasoltok a következő végigjátszásnál? Konkrétan én már ott kiégtem, amikor az East Limgrave farkasnál vissza kellett menni az Elleh templomhoz a gesture miatt. Komolyan, ebbe milyen logika volt, hogy kitaláljam a saját kútfőmből, hogy a játék összes kereskedőjétől pont ő fogja adni azt a megoldást? És ez még egy egyszerű side quest, ennél csak komplexebbek vannak. Ezeket az ok okozati dolgokat abszolút nem látom át, nem látok benne logikát.

    Az emberek 90%-a kikeresi ezeket a dolgokat netről, a maradék 10% 200 óra után rájön a megoldásra?

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák