Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz customer114 #108468 üzenetére

    Was?????

    Mit találtam ki?

    Azt hogy nem kellet aláírni, ez biza így volt egy telefont rendeltem Kínából DPD-vel a srác jött kipattant a kocsiból odadobta 2m-ről a dobozt és már ült is vissza és tűzött el

    Na igen értesítés
    Nekem általában olyan jön hogy mai napon 11-16óra között meg fog érkezni, na ez aztán pontos
    Vagy jobb idézem
    A küldemény(eke)t futárunk a mai napon, 08:00 és 18:00 óra között az alábbi címre szállítja ki:

    Arról nem is beszélve hogy volt egy bojler rendelésem amit a DPD szólított ki és szépen be is horpadt, a dobozon nem igazán látszott semmi így nem tudom 100% mondani hogy DPDnél volt a ludas de nem hinném hogy egy üzlet direkt horpadt dolgot küldene ki
    A legnagyobb gond az volt hogy akkor vettük észre mikkor már a régi le volt szerelve(Ebben mi is ludasak voltunk mert a dobozon nem volt nagy sérülés kibontottuk de nem néztük meg alaposan), így ment fel a horpadt, bár ahogy a képen is látszik a fal felőli oldalán van szerencsére és nem látszik
    A céggel megegyeztem a futár árát visszautalják (3500Ft) így is olcsó volt így meg még jobban

    És ki beszél posta automatáról én nem

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák