2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

(#13051) JoolsNOS

JoolsNOS
(veterán)

Ami kimaradt, (nem értettem először a kérdést): szóval ez xbox kontroller, csak nem microsoft (szerintem kínai utánzat). Nem láttam rajta egyéb márkajelzést.
Esetleg vonja össze valaki ha tudja a két választ.

[ Szerkesztve ]

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, Msi GTX1660 Gaming X 6Gb, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD + 480GB SSD, EVGA Supernova 550GS

(#13052) Golden9 válasza JoolsNOS (#13051) üzenetére

Golden9
(senior tag)

"Esetleg vonja össze valaki ha tudja a két választ."

JoolsNOS
(veterán)

Nem hiszem, hogy a rezgésen van a hangsúly. Mert pl Stern pinball (oculus vr) ott nincs rezgés és ott mindig befgy kb a 2. golyónál. (rezgés nélkül) És ott nincs alternatíva. Csak kontrollerrel megy. De van pár játék ahol nem jön elő a dolog. Xbox kontroller, csak nem microsoft (szerintem kínai utánzat). Nem láttam rajta egyéb márkajelzést.

:DDD

A Leagoo elismerte, hogy trójai van a telefonjain. https://mobilarena.hu/hir/a_leagoo_elismerte_hogy_trojai_van_a_telefonjain_e.html

(#13053) nomic

nomic
(kezdő)

Hali!

Feltelepítettem Need for Speed Undergroundot (eredeti, lemezes) nosztalgiázás céljából. Amikor először elindítottam, kiírt valami olyasmit hogy rendszergazdaként belépve indítsam. Átraktam kompatibilitási módban Windows XP-re, állandóan rendszergazdaként futtatom, de el sem indul. Rákattintok, felugrik a rendszergazdaként elindítós ablak, és utána semmi. (már másodjára csinálja ezt amúgy, régebben is próbáltam vele játszani de nem ment) Valami megoldás létezik erre?

Windows 7 64bit

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 , 8GB RAM, Sapphire Radeon R9 270 | Huawei P Smart | Sony Xperia E4 | Sony PlayStation 3 Super Slim

(#13054) robogo81 válasza nomic (#13053) üzenetére

robogo81
(aktív tag)

Szia!
Nálam csak úgy hajlandó elindulni,hogy első indításkor csak felpörög az egér ikon,és semmi hatás,akkor kilövöm a speed2.exét a feladatkezelőben,utána hajlandó elindulni a következő próbára a játék,nem tudom az okát,igaz a játékot utólag peccseltem hogy ne kérje a lemezt(csak sajnálom,na).

Upsz,bocs benéztem,az Undergroung 2 olvastam,nem az elsőt.De hátha,nézd meg az exéje nem megy a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Volt bootloopos G4 occópínzé vett. wot:rober_tab (ha van kedvem kigurulni,de nincsen)

(#13055) wjbhbdux válasza nomic (#13053) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

rakd fel a 4. patchet [link]

(#13056) nomic válasza wjbhbdux (#13055) üzenetére

nomic
(kezdő)

Nem megy így se.

.exe sehol feladatkezelőben.

AMD FX-6300 , 8GB RAM, Sapphire Radeon R9 270 | Huawei P Smart | Sony Xperia E4 | Sony PlayStation 3 Super Slim

(#13057) wrongduke

wrongduke
(tag)

Sziasztok!

Tudtok mondani PS4-re FPS/TPS, co-op, split-screen lövöldét ahol, a kampányt lehet így végig játszani? Valami olyasmit keresek mint a Gears of War, Army of Two, Halo volt xbox360-on elsősorban. A Borderlands nem játszik, valamint semmi Ubisoft.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13058) wrongduke válasza wrongduke (#13057) üzenetére

wrongduke
(tag)

Ó a fenébe most látom hova ment ez... :DDD

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13059) kriszwells

kriszwells
(aktív tag)

Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan autóversenyzős játék, ahol több játékos játszhat egymás után, mondjuk körversenyt, és a végén kiírja az eredményeket? (azaz több játékost is megadhatunk neki)

Valamint olyan játékot keresnék, amit többen haverokkal tudunk játszani, de egy képernyőn/projektoron kivetítve, akár egymással akár egymás ellen. (Nem Mortalra gondolok pl.)

Pl. A Late Shift játékra gondoltam, hogy elindítjuk és közösen találjuk ki a döntéseknél, hogy mit válasszunk, de itt annyira kevés az idő a döntés meghozatalára, hogy így nem lehet. :))

Core i5 4460, Dell P2414H, Nikon D90, Nikon D750, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#13060) wrongduke válasza kriszwells (#13059) üzenetére

wrongduke
(tag)

Szia!

Autósban, nem vagyok otthon, de xbox-on kormánnyal a Colin McRae: Dirt 2 mi papírra írtuk az eredményeket, helycsere, majd restart.

Ha összeül a csapat akkor mi ezeket játszuk:
Stick Fight: The Game
Gang Beasts
Human: Fall Flat
Overcooked

(#13061) Vertigo18

Vertigo18
(addikt)

Srácok, milyen programmal tudom azt elérni, hogy játék közben mutassa a jobb felső sarokban kicsiben, hogy mennyire pörög a VGA-n a venti, hány fokos a kártya, mennyi az fps, meg ilyenek?

Radeon 17.1.1-em van fent, meg egy MSI Afterburner. Ezekkel lehet? Ha igen, akkor miként? Ha nem, akkor mivel?

:R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#13062) csicso82 válasza Vertigo18 (#13061) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Az MSI AB képes erre DE csak akkor megy ha mellette telepítve van a RivaTunerStatistic Server is ezt külön is lehet telepíteni de az MSI AB telepítője mellé is oda van téve tehát amikor azt futtatod a telepítés végén ezt is futtatni fogja és ezt is telepíteheted.

Innen töltsd le: [link]

Legfelül ahogy görgeted le kiválaszthatod, hogy mi jelenjen meg.

(#13063) Vertigo18 válasza csicso82 (#13062) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Tehát kiválasztgatom egymás után, hogy mik látszódjanak majd a játék közben. Aztán elindítom azt a RTTS progit, amit az Afterburner felrakott. Majd elindítom a játékot és megjelenik a sarokban...

Ezt most kipróbálom... :R

(#13064) csicso82 válasza Vertigo18 (#13063) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Nem, az RTTS legyen telepítve ennyi a lényeg az MSI AB mellé. Mert ezek az opciók nem működnek ha nincs fent az RTTS azt már nem kell futtatni az MSI AB beállításaiban elérhetőek ezek a dolgok amiket mutattam.

Írd be a YouTube-ba van fent róla pár videó.

[ Szerkesztve ]

(#13065) Vertigo18 válasza csicso82 (#13064) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Tehát akkor annyi a hiba az írásomban, hogy az RTTS-nek nem kell futnia, csak telepítve kell legyen?

(#13066) csicso82 válasza Vertigo18 (#13065) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Igen, az MSI AB-nek kell az RTTS, hogy fent legyen a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#13067) Vertigo18 válasza csicso82 (#13066) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Meg is van, köszi, jól működik...

Már csak azt kell valahogy kitalálnom, hogyan lehet áthelyezni, hogy ne ott legyen, ahol most van.

(#13068) Viktor77 válasza Vertigo18 (#13067) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Azt az RTSS-ben lehet.

Some people move on, but not us ... not us

(#13069) Vertigo18 válasza Viktor77 (#13068) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

RTTS jobb alsó sarkában be is állítottam, de nem ott jelenik meg... El kell menteni valahova?

(#13070) robogo81 válasza Vertigo18 (#13069) üzenetére

robogo81
(aktív tag)

Azt a kis ablakot nem nagyon nézd,az csak 1-2 száz pixelllel rakja arrébb,alapból 1-1 ,a számokat írd át a monitorod felbontása szerint pl: 1900 - 1000 az valahol a jobb alsó sarok felé lesz.
A baloldali szám az szélesség(jobbra viszi) a jobb a mélység/magasság(lefelé a felső sarokból).

[ Szerkesztve ]

Volt bootloopos G4 occópínzé vett. wot:rober_tab (ha van kedvem kigurulni,de nincsen)

(#13071) 1stVikman

1stVikman
(aktív tag)

Sziasztok!
Lehet nem jó topik, de egy játékot keresek, aminek elfelejtettem címét.
Nem játszottam vele, csak game play/demo / bemutató videót láttam róla, és nem túl régi játék (értsd.: max. 5 éves)
Szóval amire emlékszem, talán az első küldetés volt.
Nem túl távoli jövőben vagy hi-tech környezetben játszódik, valami felhőkarcoló sokadik emeletén, este. Egy teraszon egy férfi túszul ejtett egy kislányt, körben kommandósok, rendőrök, és mi vagyunk a túsztárgyalók. (Fiatal férfi, talán android.)
Több megoldás /választás volt, köztük, hogy lebeszéljük a támadót és mindenki életben marad, férfi leugrik a lánnyal együtt a tetőről, lelőjük a ferfit, de leesik a lány, lány megmenekül, de mi zuhanunk le a férfival stb.
És mindegyiket bemutatták a videóban.
Azt nem tudom, hogy végleges játék vagy csak projekt volt.
Ha valaki ez alapján ráismerne az leírhatná a címét. :D
Előre is köszi: Vikman

[ Szerkesztve ]

(#13072) oriic válasza 1stVikman (#13071) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Detroit: Become Human

[link]

Live-Die-Respawn

(#13073) 1stVikman válasza oriic (#13072) üzenetére

1stVikman
(aktív tag)

Azazzz!
Köszi! :R
Valamiért úgy emlékeztem, hogy pc, de látom ps4 exclusive. Bár elvileg hamarosan kijön PC-re is.

(#13074) oriic válasza 1stVikman (#13073) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jon, de meg nem kaptunk datumot.

Live-Die-Respawn

(#13075) KAMELOT

KAMELOT
(nagyúr)

Sziasztok!
Hátha itt valaki tud segítséget adni!
Van egy laptopom WIN 7 és szeretnék játszani Unreal tournamentet...azaz a legelső verziót.
Kicsomagolás után elindítom és nem indul.
Mit kéne csinálnom?
Előre is köszönöm a segítséget!

V1200 - 8CORE - SLI - 4K

(#13076) daa-raa válasza KAMELOT (#13075) üzenetére

daa-raa
(titán)

Eredetivel próbáltad már?

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#13077) wrongduke válasza KAMELOT (#13075) üzenetére

wrongduke
(tag)

Ahogy daa-raa írja kell egy eredeti darab. Gondolom a magyarosított old-school virágbolti verziót probáltad, az sanszosan nem fog menni (nekem se ment ;] ). Ajánlom figyelmedbe EZT. Én ehhez adtam hozzá a magyarosított cuccokat, extra skineket, pályákat és tökéletesen működött.

(#13078) Charx

Charx
(aktív tag)

Sziasztok!
Az miért van, hogy 60Hzes monitoron rivatunnerrel lockolt 60 fps mellett screen tearing van a játékban, kikapcsolt v-syncel?

[ Szerkesztve ]

(#13079) FehérHolló válasza Charx (#13078) üzenetére

FehérHolló
(veterán)

Mert kikapcsoltad a v-sync-et.

Skynet is real. It's called Google.

(#13080) Charx válasza FehérHolló (#13079) üzenetére

Charx
(aktív tag)

Igen, de néztem egy gamer videót és az szerint ez jó, na de mind1 csak teszteltem.

(#13081) daa-raa válasza Charx (#13080) üzenetére

daa-raa
(titán)

Skyrim egérlag fix?

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#13082) Tv

Tv
(senior tag)

Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy pc-re van-e valami olyan játék mint a PUBG, amit lehet gép/bot-ok ellen játszani?

Az oka, hogy nem a rendes PUGB-val játszanék, hogy pancser vagyok, és az nekem nem szórakozás ha csak engem lőnek le :D . Gép ellen meg ugye le lehet venni a nehézséget szégyenérzet nélkül :) .
Nincs sok időm játszogatni, meg gyakorolni, és a PUBG játékmenet tetszik amúgy.
Olyan is jó lehet ami online, de van gép elleni mód is.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#13083) eeXaa

eeXaa
(őstag)

Haliho.
eredeti 3 lemezes mafia x86 os mappábba telepítés után nem indul. tudja valaki mi a titok hogy induljon a játék?

(#13084) FoLey-v

FoLey-v
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam a Daymare 1998 demo változatát. Megtetszett és nem volt probléma vele. Mondom megveszem,meg is vettem le is töltöttem és ez fogadja minden átvezető videónál. Valami megoldás van erre?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Black Global Version •

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.