Új hozzászólás Aktív témák

  • God MonXter

    tag

    Sziasztok!

    Kidobáltam az összes régi + gyári autohifis dolgot az autómból és most szeretnék végre egy normálisat összepattintani. :)

    Segítségre lenne szükségem az első szett és a hozzávaló erősítő kiválasztásában.
    Én egy AS Radion 165-re gondoltam (erősítőről fogalmam sincs milyen lenne hozzá jó), mert hátulra egy AS X-ion 12-t tervezek zárt ládában, egy Gladen audio XL 250c2-vel hídban hajtva.
    Milyen zenéket szeretek, inkább azokat a stílusokat írom, amiket nem, rövidebb lesz a lista! :D
    Szóval: rap, jazz, klasszikus, techno ( és a többi gépzene, amiben csak tücctücc megy)

    Hangminőség számomra fontosabb, mint az "utcazenélés" ... sokkal... :)
    Pénzben, mondjuk húzzuk meg a határt, az erősítő + szett-nél: 5 darab Deák portré.
    Egy E36ba lesz. (tudom, ajtópanel készítés.. :( )

    RCA és hangszóró kábelben milyent érdemes venni? ( Ami még jó ár/érték arányú)

    Köszönöm előre is a válaszokat, ha lenne rá igény, akár majd logoutba személyes irományként, írhatnék majd egy élménybeszámolót, a gyári, majd a sal és mnc- féle eltévedést, és végül a helyes út megtalálását leíró kisregényt, tapasztalatokkal, buktatókkal, ahogyan egy kezdő átéli ezt az egész hifis borzalmat. :)
    (Sok képpel, mert azért a beszerelést / forrasztgatást / asztalos munkákat eltudom én is végezni idehaza)

    Üdv:
    Monx :R

Új hozzászólás Aktív témák