Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz hobizoli #108521 üzenetére

    Pedig de! Pont beférnének! :K

    Ahogy én látom:

    Brazil - Mexikó kiki meccs lesz. Mindkettő erős, nagyon be tud indulni. Talán Mexikónak kijön a lépés, de akár Brazília is hengerelhet.
    Viszont Belgiummal kerülnek össze, nagyon nehéz dolguk lesz mindkettőnek. Erő alapján Belgium szerintem 4-es simán. Sajna a szimpatikus Japánon átgázolnak. De azért ott az 1%, hogy vb, meg foci tehát 2x is lehet Budán kutyavásár. Mondjuk Fellaini leköpi a japán kapust, piros stb. :DDD

    Uru - Fra-ból én Uruguayt várom győztesnek. Szerintem most meg tudják fogni a feltámadó franciákat. Azért oké, hogy Argentívnát legyőzték, de 4-3... szal. Argentína azért nem egy 3 gólt lövő csapat volt most. Franciaország még mindig nem került össze egy igazán erős csapattal. :U

    Spanyolország - Oroszország: háááát. Egyik se egy nagy erőt képvisel most, talán egy hajszálnyival a Spanyolok összerakottabbak, itt is kipukkanhat az orosz lufi, az ő agyuk könnyebben elborul.

    Viszont ezen az ágon Horvátország jön szembe. Szerintem a horvátoknak Dánia is meglesz, itt is attól függ, hogy milyen napot fognak ki. Szerintem a horvátok is beleszaladhatnak egy pofonba, vagy ha jól hozzák ki a lépést, akkor akár döntő.

    Svéd - Svájc: szerintem a svédekben van még tartalék, meg potenciál. Azért elég kemény cosportból mentek tovább. Svájc szeirntem nem tud tovább menni. Nekik viszont Kolumbia vagy Anglia jön szembe. Azért most az angol csapat elég pörgős, akármire is képes lehet. Kolumbia meg nagyon szimpatikus. Uruguayhoz hasonlóan jól összerakott, jól támadó fegyelmezett. Na hátha mennek tovább, Angliáért nem ejtenék könnyeket. :N

    Svédország - Kolumbia negyeddöntő.... na ez már igazi vb csemege lenne. :C

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák