2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

GAMEPOD.hu

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12051) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Előfordulhat, hogy megint nem nullázódtak éjfélkor az UP-ok?

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12052) LucyFerr

LucyFerr
(újonc)

Én nem kimondottan hibát szeretnék jelezni, inkább egy hiányosságot. Gyakran előfordul, valaki érdeklődik egy eladó cucc után a neki küldött válasz után meg semmi reakció. Legalább annyit írjanak, "B@szodj meg nem kell". Nem kell szó szerint venni, de azért valami reakciót illene csinálni. Ezért javasolnék az ilyen kuncsaftoknak is lehessen fekete pontot adni. Ha legalább 3x fent volt és nem írt vissza akkor kapjon már valamit amiért szégyelheti magát. Nevezzük szégyenpontnak ami nem az üzleti megbízhatóság rovására menne. Már ha megoldható a dolog.
Üdv LucyFerr.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#12053) Faterkam válasza LucyFerr (#12052) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Illemre nem PH-nak kell tanítani! Ezzel azért rendesen vissza is lehetne élni! Akinek komolyan kell a cuccod, az reagálni fog! A komolytalanokkal meg úgysem mész semmire, ha ír, ha nem, hidd el!

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#12054) DJ. Ru$y válasza DJ. Ru$y (#12051) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Lejárt a Prém és még mindig nincs róla "figyelmeztetés", hogy hahó le fogok járni.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12055) PAPCOM

PAPCOM
(újonc)

Azért az nagyon frankó, hogy prémium tagság nélkül nem lehet üzenetet küldeni. Jó kis oldal ez, csak használhatatlan ha nem fizetek érte. Inkább go jófogás, ott ingyen van a levelezés.

(#12056) Faterkam válasza PAPCOM (#12055) üzenetére

Faterkam
(őstag)

"prémium tagság nélkül nem lehet üzenetet küldeni"

Ezt milyen információra alapozod? :F

A jófogás a legjobb példa, amit felhozhattál. Késve küldi az üzeneteket, vagy egyáltalán nem!

[ Szerkesztve ]

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#12057) PAPCOM válasza Faterkam (#12056) üzenetére

PAPCOM
(újonc)

Erre:

A spam hatékony szűrése érdekében nem lehet korlátlanul privát üzenetet küldeni. Túllépted a limitet, kérünk, várj pár órát, vagy légy prémium tag!

Tegnap küldtem el 5!! üzenetet, ma meg nem tudok küldeni, és ezt már máskor is megcsinálta. Meg folyton azok a captchák az üzenetküldéshez :W

Jófogáson lehet üzenetet küldeni és meg is érkezik.

(#12058) Faterkam válasza PAPCOM (#12057) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Nem lehet üzenetet küldeni, és a korlátlanul nem lehet között azért TE is érzed, hogy van különbség????

(#12059) Intruder2k5 válasza PAPCOM (#12057) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

A prémium tagsági csak egy lehetőség, senki sem kényszerít rá. Idővel ez magától is meg fog szűnni, onnantól pedig lényegesen szabadabbá válik a privátozás. Ez egy szükséges rossz, amit kényszerű okokból meg kellett lépni, nem az újoncok szórakoztatására lett beiktatva.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#12060) PAPCOM válasza Faterkam (#12058) üzenetére

PAPCOM
(újonc)

Nem lehet üzenetet küldeni, mert MOST nem tudok üzenetet küldeni, hanem várnom kell holnapig?! és vicces, hogy 5!! mondom 5!! üzenetet küldetem el tegnap és már ezzel jön az oldal. Vicces :DD
Az üzletről meg lecsúszok emiatt, mert nem lehet kommunikálni az eladóval :W

(#12061) DJ. Ru$y válasza PAPCOM (#12060) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Mielőtt még egyszer belevered a falba a fejed, elolvastad Intruder által linkelt írást? :U

(#12062) PAPCOM válasza DJ. Ru$y (#12061) üzenetére

PAPCOM
(újonc)

Képzeld, elolvastam az írást, és ugyanúgy dühös vagyok mint előtte ¯_(ツ)_¯
ad 1, ad 2, te elolvastad az írást amit írtam? 5 üzenetet küldtem tegnap 3 embernek és nem sablonszöveget, ma mégsem tudok, ez hogy lehet?
¯_(ツ)_¯
véleményem szerint ez nem más, mint szimplán így próbálnak rákényszeríteni arra, hogy vásároljak prémium tagságot.
ennyi ¯_(ツ)_¯

[ Szerkesztve ]

(#12063) Faterkam válasza PAPCOM (#12062) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Ha ezeket a szabályokat nem tudod elfogadni, a TE döntésed, a megoldást is felvázoltad magadnak. Más ingyenes apróra kell menni, ahol nincs értékelés, a Helpdesk zéró hozzáértéssel magasról tesz a hirdetőre!

(#12064) s7evcsenko válasza PAPCOM (#12062) üzenetére

s7evcsenko
(PH! addikt)

Csak szólok, hogy a hirdetéshez kommentet is írhatsz, igy pár privátot meg tudsz ott spórolni.
Plusz Értelmesebb eladók feltüntetnek az adatlapjukon privát elérhetőségét, amivel szintén megkerülhető a privát uzenet korlátja.
Remelem tudtam segíteni, mielőtt agyvérzést kapnál. :)

Eladó: Logitech Harmony Elite

(#12065) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

Bug.
1280x800 képpontos felbontáson, Fotótrend alól böngészve a fórumot (pl. Okostelefonok) az oldal betöltése közben látni a témaindító és utolsó hsz oszlopokat is, betöltés után a Kedvenc fórumtémáim és az Itt szóltam hozzá rész "rálóg" az utolsó hsz oszlopára.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#12066) Rajmond91

Rajmond91
(újonc)

fRPfW7zKdYTV7qiih5R-iGW

(#12067) Angrybird

Angrybird
(újonc)

Sajnos nem tudok feladni hirdetést, mert azt írja ki, hogy nincs kitöltve a település, pedig ki van, többel is próbáltam.
Mit tegyek?

(#12068) DJ. Ru$y válasza Angrybird (#12067) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Amikor beírod a települést akkor előjön egy legördülőmenü, amiből válaszd ki a települést. Ha nem kattintasz rá a legördülőmenüben a településre, az okozhat ilyen problémát, nem érzékeli a rendszer a települést.

(#12069) Angrybird válasza DJ. Ru$y (#12068) üzenetére

Angrybird
(újonc)

Köszi. Rányomok, de nem engedi kiválasztani, nem érzékeli.

(#12070) Angrybird válasza DJ. Ru$y (#12068) üzenetére

Angrybird
(újonc)

Egyébként IOS-en a belépési kódomat se fogadja el (safari), windows-on jó.

(#12071) joccadoki

joccadoki
(senior tag)

Üdv!
olyan problémá(ka)t tapasztaltam telefonon:
ha vannak képek, nem tudom rendesen megnézni őket, mert ha hozzáérek lapoz.
környezet:
rendszer: iOS
böngésző: safari
felület: desktop (bár a mobilosnál is csinálta)

A másik dolog amiért külön nem is írnék: nem lehet ebben a környezetben megjegyeztetni a logint, és hát ha elfelejtem bepipálni a megfelelő funkciókat, akkor hát sűrűn kell gépelgetni az email és jelszót, és ez néha bosszantó

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12072) joccadoki válasza PAPCOM (#12062) üzenetére

joccadoki
(senior tag)

Nem megbántàsként, de nézted mennyibe kerül? Meg is vettem, ne járjak így!

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12073) joccadoki válasza joccadoki (#12071) üzenetére

joccadoki
(senior tag)

Kérdés a szerkesztőknek: lesz megoldás erre a problémára? Ámbátor ezt csak nemrégen kezdtem tapasztalni, de nagyon idegesítő. Ha kell küldök videót is a problémáról

(#12074) 10ixob

10ixob
(újonc)

Üdv!

Fizettem a hirdetésekért és ezt az üzenetet kaptam,mielőtt levette a kártyáról a pénzt.
Köszi előre is a segítséget.

o1KJREFou34KpVTaljdNekC

(#12075) Marvinyo

Marvinyo
(tag)

Hardverapró, értékeléseim "menü"

Az értékelés listájában, a 'módosítva' mellett jobbra található felkiáltójel hint-je "vibrál" (gyorsan fel- majd eltűnik), így olvashatatlan.
Chrome 69.0.3497.100 böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#12076) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Hali!

hsz-hez töltötem volna fel 12 db képet, ezt a hibakódot adta: 500 Internal Server Error
h7hpQXCdq2SsRS3U_YjvgAB

Összesen kb 40 Mb. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#12077) 10ixob válasza DJ. Ru$y (#12068) üzenetére

10ixob
(újonc)

Üdv!

Fizettem a hirdetésekért és ezt az üzenetet kaptam,mielőtt levette a kártyáról a pénzt.Ma is tennék fel többet,megoldható a probléma a mia napon? Vagy várjak és ne adjak fel több hírdetést?
Köszi előre is a segítséget.

o1KJREFou34KpVTaljdNekC

(#12078) DJ. Ru$y válasza 10ixob (#12077) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

És ezt miért nekem írod? Lezso a fejlesztő, én csak próbálok segíteni azoknak akinél esetleg beállítási probléma merülhet fel.

[ Szerkesztve ]

(#12079) Intruder2k5 válasza 10ixob (#12077) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

OK, hogy kaptál egy hibakódot, de azt mondjuk nem írtad le, hogy mi a probléma. Nem kaptad meg a kifizetett szolgáltatást?

(#12080) Kalandor válasza 10ixob (#12077) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Most megnéztem és nyugtázott (fizetett)a vásárlás, aktív a hirdetés. (mi egyébként sem kapunk más visszajelzést, csak hogy fizetve vagy sem. Csak a fizetési szolgáltató tud többet). Hiba akkor lehet Paypallel például, ha nincs egyenleg az accounton vagy ha bankkártyáról von le és azon nincs fedezet, vagy nem volt összekötve és az egyedi tranzakció hibás volt.

[ Szerkesztve ]

(#12081) Kalandor válasza macilaci78 (#12076) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Lehet, hogy túl sok, kisebb / kevesebb képpel érdemes próbálkozni.

(#12082) V/ válasza Kalandor (#12080) üzenetére

V/
(PH! nagyúr)

Ha nincs a PayPal fizetési eszközön pénz (egyenleg vagy bankkártya) nem is lehet fizetni, nem hibakód keletkezik, ha nem írja, adjon hozzá pénzt Eleve nem megy végig a fizetési folyamat.
Meg ezt írta: mielőtt levette a kártyáról a pénzt. Csak volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#12083) nokedli80

nokedli80
(újonc)

Sziasztok!

Valamiért még mindig látszik ez a 3db értesítés és nem is tűnik el pls nézzetek erre rá előre is köszönöm valami 3 értékelés és nem tűnik el előre is köszönöm

Leggyorsabban itt érsz el : 0620-2996757 csörgess meg vissza hívlak

(#12084) Intruder2k5 válasza nokedli80 (#12083) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Ezt több eszközről is így látod? Kizárt dolog, hogy böngésző cache hiba?

(#12085) lezso6 válasza nokedli80 (#12083) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Kattints rá az értesítésre, az értékeléseknek semmi közük a privátokhoz.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#12086) 10ixob válasza Intruder2k5 (#12079) üzenetére

10ixob
(újonc)

Üdv!

Pontosan.DEeidőközben megoldódott a probléma,köszönöm a segítséget.

(#12087) FrozenThrone válasza lezso6 (#12085) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Nálam is ez a hiba van, négy aktív értékelésem van, de nyolcat mutat. Ha éppen nincs semmilyen függő értékelésem, akkor is mutatja hogy már pedig van négy. :(

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#12088) nokedli80 válasza FrozenThrone (#12087) üzenetére

nokedli80
(újonc)

Nekem minden eszközön telefon tablet asztali gép laptop mindenhol ugyan ez a hiba :(

(#12089) FrozenThrone válasza nokedli80 (#12088) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Nálam is, szóval nem egyedi eset.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#12090) bbdzyx

bbdzyx
(senior tag)

Sziasztok!

Se MacOS-en Safarin keresztül, sem pedig iOS Safarin keresztül nem tudok értékelést kezdeményezni HA-n, hiába kattintok a gombra, nem történik semmi. Nem tudom, hogy hirdetés specifikus-e vagy általános hiba, tekintve, hogy csak egy terméket szeretnék értékelni.

Egy admin tudna esetleg segíteni privátban?

Köszi!

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#12092) joccadoki válasza joccadoki (#12071) üzenetére

joccadoki
(senior tag)

Fogok megoldást kapni a feltett problémára?

(#12093) nokedli80

nokedli80
(újonc)

Ez engem is érdekelne mert felettébb idegesítő

(#12094) csako válasza joccadoki (#12092) üzenetére

csako
(PH! addikt)

Tegyél fel egy másik böngészőt (Chrome/Firefox), és használd azt a Safari helyett.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#12095) robi191

robi191
(újonc)

Nem tudok hova írni, megpróbálom itt:

Hol találok leírást a blogírásról?
Csak annyi van, hogy ott a link és kezd el, de hogyan, mivel, és ha nem sikerül, hova kell írni, hogy töröljék?
Egy betű sincs erről sehol, teljesen kimaradt a leírásokból. :O

Annyit találtam, hogyha cikket írok, akkor legalább egy hét, amíg várni kell a megjelenésére, mert átnézik és javítják.
Blognál viszont azonnal megjelenik, na de arról semmi sincs, ha rossz, akkor hogyan lehet javítani?

[ Szerkesztve ]

(#12096) DJ. Ru$y válasza robi191 (#12095) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

IDE írj, ez a topic a kezdőknek való topic. Ez, ahova írtál ez egy bugokat jelentő topic.

(#12097) robi191 válasza DJ. Ru$y (#12096) üzenetére

robi191
(újonc)

Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.