2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-27 11:31:56

GAMEPOD.hu

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11101) lezso6 válasza NoX1 (#11100) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Nem bug, az új fog majd maradni, ha átálltunk minden oldalon az új designra.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#11102) Dave69

Dave69
(kvázi-tag)

üdv!
Érdeklődnék hogy mielőtt az oldal frissült volna akkor 250+ pozitív értékelésem volt .... most meg 53 van ... ez hogy lehet????

(#11103) Winner_hun válasza Dave69 (#11102) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Így

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11104) Dave69 válasza Winner_hun (#11103) üzenetére

Dave69
(kvázi-tag)

köszi :)

(#11106) TigerCat válasza lezso6 (#11084) üzenetére

TigerCat
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Rendben, akkor toljátok neki!
:D

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

(#11107) SeniorTilla

SeniorTilla
(PH! addikt)

Régi archivált hirdetéseket hogyan lehet törölni? Úgy értem, hogy ne is legyenek meg archív állapotban sem. Minek 10-15 éves hirdetéseket tárolni?

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#11108) svensson válasza SeniorTilla (#11107) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Sehogy. Nem a te tarhelyedet fogja, ne foglalkozz vele. :D

HP EliteDesk 800 G1 USDT (i3-4130, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, Windows 7) eladó: https://bit.ly/2xZvvBi

(#11109) leviske

leviske
(PH! nagyúr)

Sziasztok!

Ez miez? :DDD Semmilyen reklámszűrő nincs a Firefoxban. Még Opera-ban is csak a bányász kódok vannak tiltva. Nem értem ez nekem miért jött elő.

(#11110) lezso6 válasza leviske (#11109) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Víruskergető?

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#11111) leviske válasza lezso6 (#11110) üzenetére

leviske
(PH! nagyúr)

A beépített W10-es.

(#11112) V/ válasza lezso6 (#11110) üzenetére

V/
(PH! nagyúr)

Nem sok köze van a gépen lévő vírus védelemhez, ez Prohardver szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#11113) lezso6 válasza V/ (#11112) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

:F

(#11114) lezso6 válasza leviske (#11111) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Abban úgy tudom nincs reklámszűrő.

Rendszeres vagy csak néha van? Még esetleg az lehet, hogy ha a net lassú, akkor bedobja.

[ Szerkesztve ]

(#11115) Intruder2k5 válasza leviske (#11111) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Még ez is okozhatja, mert ez is blokkolja több reklám megjelenését.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#11116) sztanozs

sztanozs
(PH! addikt)

Logout nem jön be valamiért:

mod:
Details-ben ennyi van:
Unsupported protocol
The client and server don't support a common SSL protocol version or cipher suite.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11117) Intruder2k5 válasza sztanozs (#11116) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Nekem bejön. Win7 64bit + Firefox Quantum ESR

Persze lehet azóta már Neked is.

(#11118) zone

zone
(őstag)
LOGOUT blog

Fototrend oldalán ha elkezdek beírni valamit a keresőbe, pl. "sa", ugye egyből megjelenik a gyorstalálati lista a keresőmező alatt, Telefonok, Márkák, Fotósok.
A hiba ott van, ha megnyomom a fel, le vagy balra kurzorgombot a billentyűzeten, a Telefonok rész alatti szöveg helyett ilyesmi jelenik meg a keresőmezőben:

{"title":"Samsung A5 (2017)","id":9462,"url":"/fotok/marka/samsung/termek/a5_2017/index.html"}

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11119) sztanozs válasza Intruder2k5 (#11117) üzenetére

sztanozs
(PH! addikt)

Összevissza, néha bejön (5-10 refresh után), aztán megint nem. Igazából már szarakodik egy jó ideje, de ezt a hibaüzenetet most láttam elősször.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11120) dqdb válasza sztanozs (#11119) üzenetére

dqdb
(PH! addikt)

Valószínűleg az SSL handshake alatt szakadt meg a kapcsolat, azért lett ez a hibaüzenet.

A Logout esetében rendszeresen előfordul nálam DNS névfeloldási probléma, amit egy-két refresh megszüntet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11121) V/ válasza lezso6 (#11113) üzenetére

V/
(PH! nagyúr)

Látom ezt a képet:

Te kérdezed: Víruskergető?

Ha ez a szöveg megjelenik azt nem a Kaspersky, a Defender vagy az Eset írja ki, ez mintha a Rios motor írná ki. A Prohardver alatt azt értettem.

(#11122) SeniorTilla válasza svensson (#11108) üzenetére

SeniorTilla
(PH! addikt)

Foglalkozok vele, mert az én dolgom. Nem az volt a kérdés, hogy kell-e, hanem hogyan lehet. A hatályos jogszabályok szerint is tudni kell törölni a régi adatokat, most már ezt elég szigorúan veszik.

Lezso: kérlek írd meg akár privátban, mi a törlésnek a módszere. Parci anno azt mondta, hogy meg lesz oldva az új felületen.

[ Szerkesztve ]

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#11123) Intruder2k5 válasza V/ (#11121) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Nyilván nem mondtál vele újat lezsonak, hogy az üzenetet a prohardver adja, de a kérdés az okára vonatkozott. Szerintem engedd el.

(#11124) lezso6 válasza sztanozs (#11116) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Akinek ilyen problémája van, azaz a logout néha nem megy, az pls írja le, hogy milyen szolgáltatónál van.

(#11125) leviske válasza lezso6 (#11114) üzenetére

leviske
(PH! nagyúr)

Igazából most először fordult elő. Csak gondoltam jelzem. :DDD

(#11115) Intruder2k5: Követés elleni védelmem sincs aktiválva szerintem sehol, hacsak a Firefox nem változtatott az alapértékeken.

(#11126) dqdb válasza lezso6 (#11124) üzenetére

dqdb
(PH! addikt)

UPC

Ha legközelebb belefutok, akkor beírom ide az időpontot hozzá.

leviske: Követés elleni védelmem sincs aktiválva szerintem sehol, hacsak a Firefox nem változtatott az alapértékeken.
Folyamatban van.

Az én véleményem erről az, hogy amíg egy reklámszűrő (legyen az közvetlenül telepített vagy például vírusirtóba épített) esetében jogos azt kérniük, hogy kapcsolja ki a felhasználó, addig az egyik legnépszerűbb böngésző alapértelmezett beállításai mellett jelentkező problémákat a PH dolga megoldani.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11127) koby11h

koby11h
(lelkes újonc)

Sziasztok, nekem a hirdetéseimnél eltűnt a Márka (Samsung, Lenovo, Buffalo) amit megadtam. Szerkesztésben próbáltam újra megadni, elkezdtem írni hogy Leno és behozta a Lenovo és a Telenor szavakat, ami jó. Kiválasztottam a Lenovo-t, ok, Hirdetés módosítása, ok, Szerkesztés és a Márka mező üres próbáltam IE11 és Firefox 62.0.3 alatt is, egyik sem jó. Rosszul csinálok valamit?

(#11128) gyusza3573

gyusza3573
(újonc)

Sziasztok!

Ultra hirdetést szeretnék feladni, ami elvileg 5000 karakter lehet, de azt írja, hogy a leírás nem haladhatja meg az 1500 karaktert. Még az Extra 3000 karakterébe is beleférnék, de arra is ugyanezt írja. Próbáltam Chrome-ot Firefox-ot, sütiket törölni és állítani meg minden ilyen trükköt, de nem segített.
Segitsetek légyszi!

(#11129) svensson válasza koby11h (#11127) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Nem tűnik el, csak nem látszik. :DDD

Szerkeszd, hagyd üresen, mentsd el, ugyanúgy Lenovo marad. :)

HP EliteDesk 800 G1 USDT (i3-4130, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, Windows 7) eladó: https://bit.ly/2xZvvBi

(#11130) koby11h válasza svensson (#11129) üzenetére

koby11h
(lelkes újonc)

Köszi, tényleg, bár így elsőre kicsit összezavart :)

(#11131) Scorp2011

Scorp2011
(senior tag)

A mai napon hirdetés feladásakor "A leírás legfeljebb 1500 karakter hosszú lehet." üzenetet kaptam, miközben a karakterszámláló 1475/5000-et mutat, tehát elvileg bele kellene hogy férjek az 1500-as limitbe.
Chrome böngésző, Win10 alól.

(#11132) lezso6 válasza SeniorTilla (#11122) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Lesz törlés funkció a héten.

(#11133) SeniorTilla válasza lezso6 (#11132) üzenetére

SeniorTilla
(PH! addikt)

Köszönöm :R

(#11134) Viktor0610 válasza lezso6 (#11132) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Kösziiii! :R

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#11135) gyusza3573 válasza Scorp2011 (#11131) üzenetére

gyusza3573
(újonc)

Szia!
Nekem ugyanez a problémám, csak nekem 2130/5000, de az ultra opcióval annak is jónak kéne lennie. Ha megtudsz valamit légyszíves oszd meg!

(#11136) lezso6 válasza gyusza3573 (#11135) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Javítva.

(#11137) llll

llll
(senior tag)

Mióta megújult a Hardverapró azóta mobilról nem tudok hirdetést feladni. A "Feladom a hirdetést" gombra egyszerűen nem történik semmi.
Én vagyok béna (akkor így jártam - bár korábban simán működött), vagy másnak sem megy?
Ha már tudtok róla és dolgoztok rajta, akkor bocs, véletlenül sem türelmetlenkedni akarok. Csak legutóbb talán vmikor nyáron próbáltam és már akkor is uez volt.

[ Szerkesztve ]

THIS! IS! SPAR...ööö...EUROPE!!

(#11138) Intruder2k5 válasza llll (#11137) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

iPhone, Samsung, IOS, Android, 4, 5, 6, 7, 8? Chrome, Firefox, Opera, egyéb?

(#11139) llll válasza Intruder2k5 (#11138) üzenetére

llll
(senior tag)

Bocsánat, Xiaomi redmi 4x, miui global 9.6.5.0 stabil (asszem android 7 alapú) és chrome.

[ Szerkesztve ]

THIS! IS! SPAR...ööö...EUROPE!!

(#11140) gyusza3573 válasza lezso6 (#11136) üzenetére

gyusza3573
(újonc)

Kösz szépen!

(#11141) MaxxDamage

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jött egy mail, hogy a vevő értékelést kezdeményezett és jóváhagytam, és ez fogadott:

504 Gateway Time-out
A RIOS R6 motor az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.
A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később.

2.-ik próbálkozásra már jó lett és az oldal betöltése / navigálási betöltés nagyon lassú.

Szakmai kérdésekre Privátban nem válaszolok....!◄►Eladó: AMD 64 3000+ (2 db)◄►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."

(#11142) Pickit3 válasza MaxxDamage (#11141) üzenetére

Pickit3
(fanatikus tag)

Szintúgy 504-et dobál minden második kattintásra és lassú is. Bütykölés folyik a motorban?

(#11143) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Most már megy mint a villám.

(#11144) Pickit3 válasza lezso6 (#11143) üzenetére

Pickit3
(fanatikus tag)

Köszi :K

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.