Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz gianni85 #7672 üzenetére

    Persze, de igazából attól még azért, hogy Xbox One-t rendeltem, nem lesz szép szerintem a gép. :) Nem egy kis és szép darab szerintem no. De ha nagyon belemegyünk, akkor nekem az alján lévő 45 fokos bevágás nem tetszik. Meg ha belemegyünk az arányokba akkor a gép egyik fele ilyen ugye a másik meg olyan, jobb lett volna ha a dizájnerek, tervezők olyan alapvető dolgot figyelembe vettek volna, mint az aranymetszés szabályai.

    (Nem felvágás, csak DTP-t és etc. tanultam, foglalkoztam dizájnelemekkel, arculatokkal nem keveset korábban, meg fotózást is tanultam egy évig, és rohadtúl zavar, ha valami csúnya, vagy látszik rajta, hogy egyszerűen szarok az arányok.)

    A másik ami hülyén mutat, az a lemezmeghajtónál lévő ezüst csík. Ha totál fekete lett volna semmi kiemeléssel körülötte, az pöpec lett volna. Esetleg egy aprócska és halvány led lehetett volna a lemezmeghajtó felett, hogy sötétben is tudja az ember azért, hogy hova kell tolni a cuccot.

    Szóval a gép szvsz még ronda, de legalább a célnak tökéletesen megfelel. :) És persze EZ a lényeg. :K

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák