Új hozzászólás Aktív témák

  • Szilu

    tag

    válasz Djuree #43021 üzenetére

    A lényeg, hogy mindenki jól szórakozzon. Senkinek nem kell magát megítélnie, akár paradicsom, akár lila, megteszik majd mások. A nagy önajnározó, másokat szidó, és az önostorozó magatartás is felesleges szerintem. Ahogy diegho írja, ahhoz kell igazodni amit a MM adott. Én annyival kiegészíteném, hogy még egy állandó játékstílus sem garancia semmire. Én társaktól függetlenül megyek előre, sokszor pont az segíti a támadást, hogy beszedem a sebzést. De néha ész nélkül halok meg nulla sebzéssel, néha meg elmegyek a térkép sarkába, hogy megnézzem a kilátást :) Tojok rá ki mit gondol, vagy ír nekem utána a statom miatt :D
    (Ugyanakkor a stat egy valószínűségi tényező, én szoktam figyelni. Akármilyen okból kifolyólag van jó mutatója (OP tank, kis tier, ügyes szakasz, kempelés), nagy a valószínűsége, hogy én is ezen körülmények között fogok vele találkozni, tehát mégiscsak mutat valamit a szám vagy szín. Aki úgy gondolja el tudja érni annak sok sikert hozzá, aki pedig úgy érzi, hogy nem érdekli, az másokét se ítélje meg.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák