Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    válasz Apucy01 #32027 üzenetére

    Pont ezt írtam, hogy nagyon sok embernek gondja van vele, nagyon soknak meg nincsen. Örülj, hogy Te a szerencsés oldalon vagy. A rendszer a Microsoft oldaláról letöltött érintetlen telepítős. Ugyan ez a gép ugyanezekkel a programokkal gyakorlatilag hiba nélkül működött. A driverek vagy a telepítő által felrakottak, vagy a legújabb frissítettek, ismert bugjukról nem hallottam. Igazából évek óta folyamatosan frissítgetem a hardwert és oprendszert is Vista, 7, 8, 8.1, 8.1 Update 1. most ugye 10 . Semelyikkel nem voltak ilyen gondok,
    korábban max a megfelelő driverek megtalálása volt csak nehézkes (főleg Vista) de azután hiba nélkül dolgoztak. A 10 az első rendszerem, ami a telepítéskor minden eszközt felismert , pik pakk ment, ezért is elejében nagyon tetszett, de aztán jöttek a már leírt problémák.
    Azért intéztem brcz fórumtárshoz a kérdést, mert visszaolvasva láttam, hogy Ő is régóta nyűglődik a 10-zel, nem rég viszont azt jelezte, hogy megoldódott - hát kiváncsi vagyok még áll e ez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák