Hirdetés
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Spectre Divide - Befellegzett a játéknak, lekapcsolják a szervereket
- Kingdom Come: Deliverance I-II.
- Hosszabb bemutatón nézhetjük meg, hogy milyen lesz az Atomfall
- GTA V
- Félórányi bemutatót kapott a Blades of Fire
- Premier előzetesen az Assassin's Creed Shadows
- Ma este várható a Rainbow Six Siege X bemutatkozása
- Nintendo Switch
- Steam topic
Aktív témák
-
Zolee11
senior tag
Sziasztok.
Tegnap a következő problémával találtam magam szemben (win7 64 bit, minden frissités telepítve): botolás után, látszólag minden rendben volt, majd megpróbáltam elindítani a Firefox-ot, de rövid töltés után semmi nem történt, a tálcán is látszott, hogy elindul a program, majd eltűnt az aktív jelzés a program ikonjáról... Nézem a feladatkezelőt ott van az csak 104k elfoglalt memóriamérettel. Megpróbáltam ismét, de ugyanez, majd többször is, de mindegyik folyamat 104k és áll. Majd Outlook és egyéb programok, mindegyik 104k-ig jutott... ami hajlandó volt elindulni az a messenger és a win media player. Majd lefagyott az explorer is (kezelőfelület, ez volt az egyetlen hibajelzés), újraindította, láttam, mivel hogy nagyobb baj van, újraindítom a gépet is, de a kijelentkezés végtelen ciklusba került. Látszott, hogy időközönként villog a hdd led, de ezen kívül 8 percig semmi. Reset.
Újraindítás után ugyanez... ismét reset.
3. bootolás után végre rendbe jött. Előkaptam a naplót, de semmi olyan bejegyzést nem találtam, ami eddig a hónapok folyamán ne került volna bele mint "apróbb" hiba, kivéve az explorer összeomlása, illetve a szabálytalan leállítás.
Nemrég telepítettem fel a Catalyst 11.4-et, ami ugye már nem Catalyst, de eddig semmi problémát nem tapasztaltam. (Illetve vagy egy AODDriver4.0 bejegyzés amit nem tud betölteni, mert még az elérési útvonal sem létezik, ügyesek ezek a fiuk az AMD-nél, de gondolom ez nem okozna ilyen összeomlást, főleg, hogy eddig nem okozott.)
A meghajtók titkosítva vannak BitLocker-el, de nem tapasztaltam, olyat, hogy nem működött volna valami fájlszinten, azaz nem lehetett volna elérni.
Találkozott már valaki ilyen hibajelenséggel?
Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Megmutatta a Panther Lake-et az Embedded World 2025-ön az Intel
- OneSport OT07 - szevasztok, hollandok!
- Politika
- Hővezető paszták
- Elektromos (hálózati és akkus) kéziszerszámok, tapasztalatok/vásárlás
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- AMD Radeon™ RX 470 / 480 és RX 570 / 580 / 590
- Milyen videókártyát?
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Játékkulcs BAZÁR! STEAM/ORIGIN/BATTLE.NET/PS5/XBOX/EPIC/GOG/EA/UPLAY
- ESET termékek hivatalos forgalmazója / NOD32 / Internet Security / Android / Server / Mail / stb.
- X-Plane 12 és kiegészítők
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest