Új hozzászólás Aktív témák

  • busman

    addikt

    Sziasztok!

    A történet a következő 97 -óta vagyok Chello-upc előfizető.Analóg bronz csomagról tértem volna át egy alap "digitális csomagra.A kihelyezésre kerülő készüléken nem volt hdmi csati.
    Erre reklamáltam kicsit:A tegnapi nap folyamán,ismételtem szerződést hosszabítottam. Egy analóg Bronz csomagról ,tértem volna át egy "digitális csomagra. Mint később kiderült az önök által kihelyezett készülék csak scart csatlakozóval rendekezik,ami köztudottan csak analóg jeltovábbításra képes. Ezért én úgy vélem ez eléggé megtévesztő,mivel digitálisként hirdetik.

    Jött is a válasz:digitális szolgáltatás a hagyományosnál jobb kép- és hangminőséget tesz lehetővé, a digitális továbbított műsorok képe zavarmentes, tisztább, szebb, élesebb és teltebb, még abban az esetben is, ha a jeleket fogadó médiabox nem digitális (HDMI) csatlakozóval, hanem SCART összeköttetéssel kapcsolódik a tévékészülékhez. Ezen a rövid szakaszon ugyanis érzékelhető minőségváltozás már nem jelentkezik. A már régebb óta használt és elterjedt SCART csatlakoztatás segítségével minden forgalomban lévő televízió készülék használható marad a digitális szolgáltatással is, semelyik előfizetőnek nem szükséges új készüléket vásárolnia a digitális televíziózás előnyeinek élvezetéhez.

    Aztán írtam megint:Nem értem ,hogy hogyan hirdethetnek,egy digitális tvcsomagot digitálisként,mikor a digitális jel csak a médiaboxig jut el.Onnan analóg scart kábeles az átvitel.Tehét a televízón analóg jel látható
    Nah erre már nem jött válasz.

    Bocs ha kicsit hosszúra sikerült.

    I'm not talented, I'm skilled.PS5

Új hozzászólás Aktív témák