Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helsing

    aktív tag

    válasz s7evcsenko #2954 üzenetére

    Biztos hogy nem így működik. És ezt onnan tudom mert rengetegszer volt olyan hogy se lent az asztalon se a kezemben nem volt ostromegység. De amúgy se túl valószínű hogy a kezedben lévő lapokat figyelné. Csak az asztalra tett lapok számítanak.
    Csak simán ostromegységeket írtak a közelharci helyett. Ennyi az összes elírás, nem több. De ha még mindig nem hiszel nekem akkor próbáld ki hogy kiveszed az összes ostromlapot a paklidból és úgy játszol.

    (#2955) Nazara:
    Kiváló fecske recept szerinted van? Mert én még nem találtam.
    Én így győztem le normálon: Miután eldobja a pajzsát nagyon gyorsan támad és teleportál. Ekkor én folyamatosan félregurulok amíg be nem ragad a fegyvere a földbe. Ekkor odaugrok és egy-kettő csapást beviszek majd folytatom tovább a kitérést. Néha mikor beragad a fegyvere támadás helyett magamra mondok egy Quent vagy rá egy Ignit hogy a fagypáncélja eltűnjön.
    Elég macerás, de valójában nem olyan nehéz. Inkább monoton.

    Most vagyok 31 és nekem is Griff szett van. A négyes verzió.
    A főküldetést már félreraktam 3 napja és azóta a térképet derítem fel. Amint megvan az összes jelölés folytatom tovább.

    Aki végigjátszotta már a játékot: Vesemir mindenképp meghal a játékban vagy én csesztem el valamit?

Új hozzászólás Aktív témák