Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnapelőtt délelőtt volt egy pár áramszünet a környékünkön és ez egy teljes napra kinyírta az UPC.-t. Se tévé se net. Este kénytelenek voltak a gyerekek beszélgetni. ;]
    Tegnapelőtt elmentem tárgyalni és meg is egyeztem. Egy elég szopós munka de nincs mit tenni. A tárgyalásból én is odamentem a mamához mert hiányoztak a lányok. Édesem már ott volt értük. Ebéd után jöttünk is haza. Mamának parádéra kellettek az unokák hogy meg tudja mutatni milyen jó nagymama ő. Nyugdíjas de visszament dolgozni és ő is és a párja is nagyon szépen keres. Annyi nem volt benne hogy jön a suli és vesz pár rongyot a lányoknak. Ez egy defektes generáció! Na ilyen nagyszülők nem szeretnénk lenni! :(((
    Tegnap egyedül dolgoztam mert Imrus még munkásruhát vett magának. Sajnos ezek a gyors megegyezések azt is magukkal hozzák hogy anyag csak hirtelen az van amit össze tudnak szedni. 700db rugós függesztőből volt 286db. El is használtam mindet és majd hétfőn délutánra ígérik a többit. Ez annyit jelent hogy keddig nem tudunk menni.
    Itthon minden helyreállt. Sári napi pár gigahisztit lever hogy édesem boldog legyen. Tegnap lement Adri ide a papírboltba összeszedni a füzeteket és egyéb dolgokat ami a suliba kell. 13 rugóba fájt ez az akció. :(
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák