Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma extrakésőn vagyunk. Fent voltam 3-kor de nem akartam felkelni és visszaaludtam. Édesem pedig had pihenjen.
    Tegnap elmentünk rehabra és megállapította az orthopédus hogy egy 5mm magasítású talpbetét kellene Boldinak a sarka alá +kis lúdtalpacskája is van. Mivel extrakicsi a lába (16-nál kisebb ami a legkisebb kapható lábbeli) ezért készíttetni kell. Ment a telefonálgatás és majd hétfőn visszaszólnak hogy a cipészmester aki ilyen betéteket készít hajlandó e ilyen kicsit is gyártani. Kaptunk pesti címet ahol tutira készítenek (lehel piacon a posta melletti cipész) de azért nem rohannánk azonnal Pestre ha Fehérváron is el tudjuk készíttetni. Egész gyorsan végeztünk épp csak meg tudtuk etetni a hattyút és pici játszóterezés.
    Megjött a dugó is a gépembe és összeraktam. Sajnos még nem működik rendesen. Közben találtam egy újabb hibás alkatrészt. Egy bordás gumicsövön keresztül a forgattyúsházba plusz üzemanyagot szív a karburátorból és az lyukas volt. Mivel vákum van a csőben ezért valszeg komolyan befolyásolja a működését a masinának. Ma megyünk be vásárolni délelőtt és a nagy Stihl-be Fehérváron bemegyek hátha ott azonnalra lesz alkatrész. Már kezd egy szappanoperává alakulni a láncfűrészem kálváriája is. Nem egyszerű az élet...
    Holnap templom után 3 tetőablak beépítése vár rám. Erre vártam hogy megérkezzen.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák