Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz dunc #59752 üzenetére

    Igen, lekapcsolt lámpával csak a mutatók világítanak pirosan, felkapcsolt lámpával viszont minden világít.
    Szenzor nincs benne, csak az eggyel újabbakban lett.

    #59754 2ozzmexy
    A sávválasztás valóban megkérdőjelezhető, lett volna hely a külsőben, volt is már ott egy másik motoros. (Amúgy én a 3-4 sávos pesti utakon is a belsőben mentem segédmotorral, és a legbelső 2 sáv között mentem el az álló autók között, mert valahol olvastam, hogy motorosként egyezményesen próbáljuk meg erre nevelni az autósokat, hogy tudják hol számítsanak ránk. Megyek is térdepelni a kukoricára, főleg mivel 74-et megy a pöcsköszörűm. :D)
    Viszont mindentől függetlenül teljesen értelmetlen volt belekezdeni az előzésébe, az előzés pillanatában még bőven áll előtte a kocsisor, a robogó pedig teljesen szabályosan haladhat tovább az álló kocsisorok között. Ha sikerül is kivitelezni, akkor se nyert volna semmit.

    Én azt mondanám, hogy itt a robogósnak nincs jogi értelmben vett felelőssége, arról meg nem ő tehet, hogy a néni nem tudta elviselni, hogy előtte van. Többsávos úton amúgy sem lehet így előzni, át kellett volna sorolnia a belsőbe, azután pedig tiltja a kresz, hogy többször gyorsan egymás után sávot válts a gyorsabb előrehaladás érdekében. Mondjuk nem is értem, hogy miért nem ment ki a belsőbe, kényelmesen, fékezés nélkül haladhatott volna tovább, az álló kocsisor mellett, a mögötte jövőt se zavarta volna.

    Lényeg a lényeg, szerintem ez mindenhogyan a néni sara. Komolyabb erőfeszítésnek tűnik összehozni ezt a balesetet, mint elkerülni, de ő profi, neki sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák